Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacısı Hakan Kanık kimdir?

Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacısı Hakan Kanık kimdir?
Hakan Kanık, Survivor Türkiye-Yunanistan’ta yarışacağı netleşen ilk isim oldu. MasterChef Türkiye yarışması ile tanınan Hakan Kanık, bu yarışmanın da en hırslı ve başarılı isimlerinden biriydi. Peki, Survivor 2019 performansı merakla beklenen Hakan Kanık kimdir?

Survivor 2019’un ilkyarışmacısı tanıdık bir isim oldu. MasterChef Türkiyeyle adını duyuran Hakan Kanık bu kez Dominik’te mücadele edecek. Survivor Türkiye – Yunanistan’ın ilkyarışmacısını Instagram hesabından duyuran Acun Ilıcalı, Hakan Kanık’ın fotoğrafını şu cümlelerle paylaştı: ‘Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmacısı belli oldu. MasterChef Türkiye’den tanıdığınız Hakan Kanık, kendisine başarılar diyorum’ Bu gelişme arkasından Hakan Kanık’ın yaşamına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, ?

İstanbul’da hayatını sürdüren Hakan Kanık, 1999 senesinde dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, arkasından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi’nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı’ın asıl mesleğiyse komidir.

MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı:

“Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illa ki birşeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor’un parkurları çok uzun ve engebeli, acaip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burda yaşımın verdiği avantajla, çeviklikle tüm parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.