Survivor 2019 yarışmacı adayı Simge Olçun kimdir?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Simge Olçun kimdir?
Survivor 2019 yarışmacı adaylarından bir tanesi de Simge Olçun oldu. Yeni sezon tanıtımlarında kendine dair bilgiler veren Simge Olçun, iddialı cümleleri ile şimdiden dikkatleri üstüne çekti. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Simge Olçun kimdir?

Yarışmaya İzmir’den katılan Simge Olçun, 23 yaşında. 11 senedir aktif olarak Atletizmle uğraştı daha sonra İtfaiye Milli Takımı’na girdi. Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan tanıtımında kendisini anlatan Simge Olçun, spor geçmişi ve yaşamı ile ilgili şunları ifade etti:

11 sene aktif olarak atletizm yaptıktan sonra itfaiye sporlarına geçtim. Onda da milli takıma girdim. Ukrayna’da ülkemi temsil etti. Kız takımı olarak dünya dördüncülüğü başarısı elde ettik. Aktif olarak 12 senedir spor yapıyorum. Çok küçükken Survivor’a gitmeyi istiyordum. Uzun süredir sistematik olarak hazırlandığım bir yer Survivor. İmkansız diye birşey olduğunu düşünmüyorum. Buradan rakiplerime şunu söylemek istiyorum: Türkler her zaman, geçmişten günümüze kadar mücadeleci bir millet olmuştur. Bunun örnekleri tarihte var Türklerin ne kadar mücadeleci ve hırslı olduklarını bir defa daha onlara göstermek istiyorum. Bu yüzden Survivor’dayım. Güçlü bir rakiplerinin olduğunu bilmelerini istiyorum, buna göre hazırlıklı gelsinler çünkü ben hazırım.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.