Survivor 2019 yarışmacı adayı Sıla Rümeysa Ölçek kimdir?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Sıla Rümeysa Ölçek kimdir?
Survivor 2019 yarışmacı adaylarından bir tanesi de Sıla Rümeysa Ölçek oldu. Aynı zamanda milli bir sporcu olan Sıla Rümeysa Ölçek’in Survivor’a gidip gidemeyeceği oylama sonucunda belli olacak. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Sıla Rümeysa Ölçek kimdir?

30 yaşında olan , aslen Ordu Fatsalı. Milli tekvandocu olan Sıla Rümeysa Ölçek, pilates, voleybol, kick boks, yüzme gibi bir çok spor dalı ile ilgileniyor. Survivor 2019 tanıtımında kendisini anlatan Sıla Rümeysa Ölçek, spor geçmişi ve kariyeri ile ilgili şunları ifade etti:

İnsan zor şartlarda kaldığı müddetçe kendi gücünün ve potansiyelinin farkına varabiliyor. Hayatım mücadele ile geçtiği için kendi gücümü ve potansiyelimin farkına vardığım an Survivor’ı ruhuma çok yakın olarak hissettim. O yüzden bir bayan Survivor şampiyonu olarak bunu taçlandırmak istiyorum. Survivor benim için gerçek yaşamın ekrana yansıtılmış resmi. Çünkü Survivor’da yaşamla alakalı her şey mevcut, ben bunu yaşamak istiyorum. Aşağı tahammül sınırım oldukça yüksek, hedef atışlarım çok iyi, özellikle çözüm odaklıyım. Kendimi fizyolojik ve psikolojik olarak çok hazır hissediyorum. Milli bir sporcu olduğum için daha önce ülkemi bir çok arenada temsil ettim. Survivor’da da en güzel şekilde temsil etmek istiyorum. Beklesinler ve görsünler.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.