Survivor 2019 yarışmacı adayı Serpil Uzunçavdar kimdir?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Serpil Uzunçavdar kimdir?
Survivor 2019 yarışmacı adaylarından bir tanesi de Serpil Uzunçavdar oldu. Yeni sezon tanıtımlarında kendine dair bilgiler veren Serpil Uzunçavdar, iddialı cümleleri ile şimdiden dikkatleri üstüne çekti. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Serpil Uzunçavdar kimdir?

Milli tekvandocu olan , 34 yaşında, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan tanıtımında kendisini anlatan Serpil Uzunçavdar, spor geçmişi ile ve Survivor iddiası ile ilgili olarak şunları ifade etti:

“Kick boks ve fitness antrenörlüğüm var, aynı zamanda bir şirketin işletme müdürlüğünü yapıyorum. İstanbul’da bu yaşıma kadar hiç yenilgim yok. Türkiye’de 13 şampiyonluğum var. Balkan şampiyonluğum var ve dünya 3.lüğüm var. İş manada da büyük hastanelerin müdürlüğünü yaptım. Sporun bana kattığı bir çok şey var. Serpil Uzunçavdar, dobralığıyla, başarısıyla, mertliğiyle, delikanlılığıyla, gözü karalığıyla, tamamiyle savaşçı ruhuyla, içerisindeki canavarla Survivor’ın şampiyonu olabilir. İzlerken ben de yarışıyor gibi hissediyor ve yaşıyorum. Survivor, bir yaşam felsefe demek, herkesin gidebileceği bir ortam değil. Gerçekten kendine güvenen, hakikaten savaşçı ruhuna sahip olanların yeri diye düşünüyorum, bunların başını da ben çekiyorum.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.