Survivor 2019 yarışmacı adayı Özgür Özdemir kimdir?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Özgür Özdemir kimdir?
Türkiye-Yunanistan konsepti ile ekranlara gelecek olan Survivor 2019’un yarışmacı adayları belli oldu. Survivor 2019’un bu yılki yarışmacı adaylarından bir tanesi de Özgür Özdemir. Özgür Özdemir’in kim olduğunu merak eden Survivor seyircileri, Özgür Özdemir’e dair bilgi almak için webte araştırma yapıyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Özgür Özdemir kimdir? İşte, Özgür Özdemir hakkında merak edilenler…

35 yaşındaki , 2019’a “Elimden gelenin çoğunu yapacağım.” sloganıyla Muğla’dan katılıyor. Profesyonel dalgıçlık yapan Özgür Özdemir, insan ilişkilerinde kendine çok güveniyor.

Yarışmanın tanıtım videosunda kendini anlatan Özgür Özdemir, aslen Rizeli olduğunu lakin 21 senedir Bodrum’da yaşadığını söylüyor. Turizm sektöründe çalışan Özdemir bunun yanında profesyonel olarak dalgıçlıkla da ilgilendiğini ifade ediyor.

Tüm spor dallarına alakalı olduğunu belirten Özgür Özdemir, sıcak kanlı bir insan olduğunu kimse ile problem yaşamadığını söylüyor. 2012’den bu yana Survivor’a katılmak isteyen Özgür Özdemir, ‘a katıldığı taktirde elinden gelenin çoğunu yapacağını vurguluyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.