Survivor 2019 yarışmacı adayı Kader Karakaya kimdir?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Kader Karakaya kimdir?
Türkiye-Yunanistan konsepti ile ekranlara gelecek olan Survivor 2019’un yarışmacı adayları belli oldu. Survivor 2019’un bu yılki yarışmacı adaylarından bir tanesi de Kader Karakaya. Kader Karakaya’ın kim olduğunu merak eden Survivor seyircileri, Kader Karakaya’ya dair bilgi almak için webte araştırma yapıyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Kader Karakaya kimdir? İşte, Kader Karakaya hakkında merak edilenler…

22 yaşındaki , 2019’a “Takımın bana ihtiyacı var” sloganıyla Bursa’dan katılıyor. FB spor okullarında futbol eğitmeni olan Kader Karakaya, “Survivor beni heyecanlandırıyor” diyor.

Yarışmanın tanıtım videosunda kendini anlatan Kader Karakaya, 4 yaşında spora başladığını ve küçük yaşlarda Lösemi hastalığına yakalandığını belirterek, “Hayat beni bir Survivor olarak yetiştirdi” sözleri ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Küçük yaşlardan beri mücadele içerisinde olduğunu dile getiren Kader Karakaya, yarışmaya katıldığı taktirde açlığın kendisini zorlayacağını düşünmediğini söylüyor. Bir Survivor yarışmacısında olması gereken tüm kriterlerin kendinde olduğunu dile getiren Kader Karakaya, Survivor’u izlerken “damarlarımdaki kan akışı hızlanıyor” diyor.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.