Survivor 2019 yarışmacı adayı Buse Akar kimdir?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Buse Akar kimdir?
Survivor 2019 yarışmacı adayı Buse Akar kimdir sorusunun cevabı, beğenilen yarışma programı Survivor’ın takip edenleri tarafından araştırılan ve merak edilen adlar arasında yer almaya başladı. Güzelliği ile dikkat çeken Buse Akar’ın özel yaşamı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Buse Akar kimdir?

21 yaşında olan , Marmarislidir. Endüstri Mühendisliği son sınıf talebesidir. Voleybolcu ve 3. ligde oynamıştır. Şu andaysa amatör olarak 3 aydır dans ediyor.

Buse Akar kendisini şu şekilde anlatıyor ; İnsanların kalbine dokunmak isterim bunun için de Survivor’ın uygun bir yer olduğunu düşünüyorum. Modellik ve mankenlik tecrübem olmamasına karşın arkadaşlarımın tesiriyle bu yıl Miss Turkey’e başvurdum ve son 10 finalist arasındaydım. Bunun beni çok değiştirdiğini düşünüyorum. İnsanlarla olan iletişimimin hızımın ve pratikliğimin bana katkısı olacağını düşünüyorum. Bundan evvelki survivorlarda iletişim gücü olanların motivasyonu yükselttiğini gördüm. Rakip farketmez oraya çıkacağım ve Türklerin gücünü göstereceğim.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.