Survivor 2019 yarışmacı adayı Azim Kaan Güvenilir kimdir? Kaç yaşındadır?

Survivor 2019 yarışmacı adayı Azim Kaan Güvenilir kimdir? Kaç yaşındadır?
Survivor 2019 yarışmacı adayı Azim Kaan Güvenilir kimdir sorusunun cevabı bir çok kişi tarafından araştırılan adlar arasında yer almaya devam ediyor. Evleneceksen Gel adlı evlilik programı ile Türkiye’ye adını duyuran Azim Kaan Güvenilir’in şahsi hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacı adayı Azim Kaan Güvenilir kimdir?

Evleneceksen Gel adlı evlendirme programıyla tanınan 1990 doğumludur. 2017 senesinde yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile beraber TV8 ekranlarında yayınlanan olan Aşk-ı Roman adlı dizide başrolde yer almıştır. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.

Azim Kaan Güvenilir kendisini şu şekilde anlatıyor ; Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla alakalı kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor’da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama isterim açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiçbir vakit adam satmam. En büyük hayalim Survivor’a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.