Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?

Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?
Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek, sosyal medya üstünden yaptığı paylaşımlar ve katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan ikiliye sevi ve yorum yağıyor. Peki, Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?

Aslen Diyarbakırlı olan Yaşar İpek, 22 Aralık 1980 tarihinde dünyaya geldi. Yaşar İpek, 1983 senesinde ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşme kararı aldı. Müzikle ve sinema ile daha çocuk yaşlarındayken tanışan Yaşar İpek, 6 yaşında iken ailesinin film şirketinin yapımı olan beyaz perde filmiyle sinema yaşamına adım attı. Okul Bitince, Kapı Zili, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Aşkım, albümleri ile tanınan Yaşar İpek, 1986 senesinde Öksüzler, 1988 senesinde Acı ve gene aynı sene Es Deli Rüzgar adlı sinema filmlerinde rol aldı. Rol aldığı filmlerde Emrah’ın küçüklük karakterini canlandırdı.

Günümüzdeyse bir çok albümün altına imzasını atan sanatçı piyano çalmakta ve kendi bestelerini yazmaktadır. Bugüne kadar Aşkım, Okul Bitince, Yanlışa Af Yok, Arada Bir, Kapı Zili, Sus ve Allah Var adlı albümleri müzik piyasasındaki yerini aldı. 2018 mayıs ayında bir süredir birlikte olduğu meslektaşı Seren Serengil ile nikah masasına oturdu.

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.