Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi ne demek?

Sen Anlat Kara Deniz dizisinde geçen Yangaz sözcüğü ne demek?
Sen Anlat Kara Deniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi, diziyi takip eden seyirciler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Dizide Yangaz lakabı ile tanınan ikizlere neden Yangaz denildiği sorgulanıyor. İşte Yangaz sözcüğünün anlamı.

Sen Anlat Kara Deniz dizisinde rol alan ikizlere neden Yangaz denildiği, dizinin takip edenleri tarafından merak edilmeye başlandı. Peki, Yangaz ne demek? İşte Yangaz sözcüğünün anlamı.

Yangaz ne demek?

Yangazın manası çeşitli pis işler çeviren, her türlü numarası olan kişi manasına gelmektedir. Dizideki ikizlere de bu nedenle bu lakap takılmıştır.

Yangaz Fatih (Furkan Aksoy) Kimdir?

Furkan Aksoy’un ilk kere kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Kara Deniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Fatih’in en büyük tutkusuysa gerçek yaşamta olduğu gibi futboldur

Yangaz Murat (Cem Anıl Kenar) Kimdir?

1990 senesinde Ankara’da doğdu. Tam ismi Cem Anıl Kenar’dır. Dr. Binnaz Rıdvan Ege Lisesinde okudu. 2012-2013 yıllarında Ankara’da ODTÜ İşletme Bölümünde okudu. 2013-2014 Binghamton University Business Administrations New York ‘ta okudu. Cem kenar İngilizce (İleri Seviye)’de bilmektedir. Tenis ODTÜ Tenis Klubu yıldızlar lisanslı sporcusudur. Eskrim sporu ile ODTÜ ‘de ilgilendi.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde geçen Yangaz kelimesi ne demek?

Yangaz Ne Demek Sen Anlat Karadeniz De Geçen Yangaz Anlamı

Yangaz Ne Demek Sen Anlat Karadeniz De Geçen Yangaz Anlamı

Yangaz Ne Anlama Geliyor Yangaz Nedir Sen Anlat Karadeniz Yangaz Ne Demek

Yangaz Ne Anlama Geliyor Yangaz Nedir Sen Anlat Karadeniz Yangaz Ne Demek

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.