Şems Arslan kimdir?

Şems Arslan kimdir?
Şems Arslan, misafir olarak katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Cilt sorunlarına doğal çözümler sunan Şems Arslan’ın yaşamı merak ediliyor. Peki, Şems Arslan kimdir?

1970 senesinde üniversite hocası bir anne ve politikacı bir babadan Azerbaycan’ın Bakü kentinde dünyaya gelen , ilk, orta, lise ve arkasından 1993 senesinde Azerbaycan’da bulunan Devlet Petrol Akademisi’ni bitirdi. “Hidrogeoloji-Petrol ve Kimya Mühendisi” olan Şems Arslan, kısa bir müddet aynı üniversitede hocalık yaptı. Bu dönemde International Institute of Invention and Business, deri ve güzellik, ayrıca epilasyon uzmanlığı dalında eğitimlere katılarak başarı ile eğitimini tamamladı.

2007’den sonra İstanbul Bebek’te kendisine ait olan güzellik ve deri sağlığı merkezinde yoğun bir faaliyet yürüten Şems Arslan aynı zamanda bilgilerini ulusal kanallarda kamuoyu ile paylaşmakta olup, iki senedir da köşe yazarlığı yapmaktadır.

Kendisi alanında, Türkiye’nin en başarılı adları arasında yer alan Şems Arslan; ulusal ve uluslar arası bir çok panel ve konferanslara katılarak başarılı sunumlar gerçekleştirmiştir. 1996 Yılından bu yana Türkiye’de olan Şems Arslan, 2 çocuk annesidir.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.