Kenan Erçetingöz kimdir?

Kenan Erçetingöz kimdir?
Kenan Erçetingöz, İzmir’de doğup büyümesinin arkasından 80’li yıllarda İstanbul’a yerleşmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi’nde eğitim alan Kenan Erçetingöz, bu aşamanın arkasından mesleki kariyerindeki ilk adımı Yeni Asır’da atmıştır. Peki, kariyer basamaklarını bu aşamadan sonra tırmanmaya başlayan Kenan Erçetingöz kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

, 1962 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi’ni kazanmasının arkasından İstanbul’da ikamet etmeye başlayan Erçetingöz, 1980 senesinde Yeni Asır Gazetesi’nde çalışmaya başlamıştır. Çektiği bazı fotoğraflarla ilgi çeken Kenan Erçetingöz, bir müddet sonra muhabirlik görevine 1985 yılı itibarıyla Sabah Gazetesi’nde devam etmeye başlamıştır.

Buradaki kariyerine alanında devam eden Erçetingöz, magazin müdürlüğü görevine getirilmiş ve Şamdan eki ile birlikte yeni bir süreci başlatmıştır.

2000’li yılların başlarında kurmuş olduğu magazin sitesi, 2008 yılı itibarıyla televizyon ekranlarında yaptığı programlar, Kenan Erçetingöz’ün kariyerinde yeni pencereler açmıştır.

Kenan Erçetingöz’ün ilk eşi Birsen Erçetingöz’den Levent adında bir oğlu vardır. Daha sonra oyuncu Burcu Kıratlı‘nın annesi Gül Hanım ile 1995 senesinde evlendi. Burcu Kıratlı’nın üvey babasıdır..

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.