Halim Baydur kimdir? Survivor 2019 adayı Halim Baydur nereli?

Halim Baydur kimdir? Survivor 2019 adayı Halim Baydur nereli?
Halim Baydur, Survivor 2019 yarışmacı adaylarının arasında yer almasının arkasından bir çok kişinin araştırdığı isim oldu. Bu sene yarışmacıların halk oylaması ile belirlenecek olması, yarışmanın başlamasına haftalar kala Halim Baydur’un biyografisinin araştırılmasına neden oldu. Peki, Halim Baydur kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

, 1989 senesinde Yalova’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan sonra dövüş sporları ile uğraşan ve bilek güreşi, vücut geliştirme gibi yarışmalarla devam eden Baydur, buralarda derece elde etmiştir. 

Halim Baydur tanıtım konuşmasında Survivor hakkında şu yorumlarda bulunmuştur;

“Hayatımda dönüm noktası, ilk şampiyonluk kupamı aldığımda insanların bana bakışıydı. En net anımsadığım, en mutlu olduğum an, beni bir üst seviyeye taşıyan şampiyonluğumdu. Bir atasözü var, ‘el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış’. Yani kendini ne kadar güçlü sandığın değil, ne kadar güçlü olduğun önemlidir. Survivor’a katılma maksadım, savaşçı ve lider ruhumu orda sonuna kadar zorlamak. Survivor izlerken çetin ada şartlarında zorlanmayacağımı, parkurları çok rahat ve hızlı geçeceğimi düşündüm. Lider ve savaşçı ruhum herşeyin üstesinden gelecek. Birçok kez dünyada ve Avrupa’da Türklüğümü gösterdim. Son bir kez de Survivor’da bunu göstereceğim.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.