Gülçin Ergül kimdir? Hepsi Grubu’ndan neden ayrıldı?

Gülçin Ergül kimdir? Hepsi Grubu’ndan neden ayrıldı?
Uzun süredir gözler uzak bir hayat süren Gülçin Ergül, sessizliğini Alişan’ın ‘İkimize Birden’ şarkısı ile bozdu. Bukleli saçları ile tanıdığımız Gülçin Ergül, bir döneme damga vuran Hepsi Grubu’nun üyelerinden biriydi. Peki, Gülçin Ergül kimdir, Hepsi Grubu’ndan neden ayrıldı?

Sarı kıvırcık saçlarından, vokaline kadar 2000’lerin başında kurulan Hepsi’nin en ilgi çeken üyesi olan Gülçin Ergül, 30 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Küçük yaşlarda müziğe ilgi duyan Gülçin Ergül, Pera Güzel Sanatlar Akademisi’nde piyano eğitimi almaya başladı. Aynı zamanda AKM Devlet Opera ve Balesi’nin çocuk korosunda yer aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Akademisi Devlet Konservatuvarı’nın bale bölümünü kazandı, ortaokul ve lise yıllarını bale üstüne tamamladı. AKM çocuk balesinde çalıştığı yedi senenin ardından ayrıldı.

Kuşadam ve Prens, Kül Kedisi, Fındıkkıran, Uyuyan Güzel, Kral ve Ben, Midas’ın Kulakları, Turandot gibi oyunlarda senelerce çocuk dansçı olarak performans gosterdi. Lisans yıllarında gene MSGSÜ Devlet Konservatuvarı’nın Modern Dans bölümüne geçti. Bu yıllarda bir kız grubu kurma hayalini, AKM’de ve MSGSÜ’de tanışmış olduğu arkadaşları Eren Bakıcı, Yasemin Yürük ve Cemre Kemer ile resmi olarak 2005’te gerçekleştirdi.

2007 senesinde başlayan iki sezon devam eden Hepsi 1 adlı dizide Gülçin adlı bir karakter canlandırdı.2009 senesinde Show TV’nin jenerik müziklerini seslendirdi.

HEPSİ GRUBUN’DAN AYRILMASIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Gülçin Ergül, gruptan ayrılması ile ilgili sorulara 2. Sayfa programında cevap verdi. Ergül, ayrılma sebebini şu sözlerle ifade etti: “Her şeyin negatif ve pozitif yanları var, grup olmanın da zor yanları vardı. Negatif tarafları beni yormaya başladı. Mutsuz olduğum için ayrılmak istedim. Televizyonda anlatılmayacak kadar karışık şeyler var. Bunu yapmak istemezdim, benim kararımdI gruptan ayrılmak. Daha iyi bir yere gitmiyordu benim için. “

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.