Fırat Altınmeşe kimdir kaç yaşında?

Fırat Altınmeşe kimdir kaç yaşında?
Fırat Altınmeşe, magazin gündeminde yer almasının arkasından bir çok kişinin araştırdığı isim olmaya başladı. Ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan Fırat Altınmeşe, bir müddet Sinema ve Televizyon bölümünde okuduktan sonra okulu terk etmiş ve oyunculuk dersi almıştır. Peki, İzzet Altınmeşe kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, merakla araştırılan ismin yer aldığı projeler ve ayrıntılı bilgiler

, 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı İzzet Altınmeşe’nin oğlu olan Fırat Altınmeşe, 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmadan 2 yıl sonunda bıraktı. Bir ara rap şarkı da yapan Fırat Altınmeşe, İstanbul’da Craft oyunculuk atölyesinde 2 yıl özel oyunculuk dersleri aldı.

2013 senesinde başrolleriniTimuçin Esen ve Ahu Türkpençe’nin paylaştığı “Vicdan” isimli dizide oynadı.

2014 senesinde ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ile paylaştı. Dizi`nin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç’tır.

2015 senesinde önce “Gizli Ajanda” adı ile çekilen sonra “Hesapta Aşk” adı ile vizyona giren filmde Meriç Aral, Derya Şensoy, Fırat Altunmeşe, Burak Tozkoparan, Kutay Kalabalık, Yasin Çam, Özlem Çakar, Bennu Gerede,Burhan Öçal rol aldı.

2016 senesinde senaryosunu Sinan Tuzcu’nun yazdığı “Kehribar” isimli dizideGürkan Uygun, Berk Hakman, Umut Karadağ, Dolunay Soysert, Özge Özder,Hakan Boyav, Necip Memili, Ayça Varlıer ile beraber rol almıştır.

YER ALDIĞI PROJELER

2016 – Kehribar (TV Dizisi)
2015 – Sofra Sırları (Sinema Filmi)
2015 – Hesapta Aşk (Sinema Filmi)
2014 – Kaçak Gelinler (Can) (TV Dizisi)
2013 – Vicdan (Emre) (TV Dizisi)

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.