Erdem Ekşioğlu kimdir? Survivor 2019 adayı Erdem Ekşioğlu nereli?

Erdem Ekşioğlu kimdir? Survivor 2019 adayı Erdem Ekşioğlu nereli?
Erdem Ekşioğlu, Survivor 2019’un merak edilen adı oldu. Yarışmanın adayları arasında yer alan Ekşioğlu, oyunculuk kariyerinde ilerlemektedir. Daha önce kurumsal firma deneyimi de yaşayan yarışmacı adayı, bir dönem Fenerbahçe’nin altyapısında top koşturmuştur. Peki, amatör olarak boksla ilgilenen Erdem Ekşioğlu kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Erdem Ekşioğlu, 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2019 yarışmacıları arasında yer alan Erdem Ekşioğlu, kendisi ile ilgili sorulara şu ifadelerle yanıt vermiştir;

“Karakterime çok güveniyorum. Hırslıyım, mücadeleci bir yapım var. Survivor’da kendimi ispatlamak istiyorum. Benim için oyunculuktan daha büyük bir hayal var ise o da Survivor, çünkü oyunculukta başka karakterin altında bir hedef kitlesi oluşturuyorsunuz. Ama Survivor’da kendi karakterimin altında kendi hedef kitlemi oluşturabileceğimi düşünüyorum. Aile özlemi kuşkusuz zorlayacak. Ama onlardan ayrı kalmak kendi kendi dünyama dönmemi sağlayacak. Biraz daha kendimi dinleyebileceğim orda. Daha çok değer vereceğim belki onlara. Onun dışında açlığın zorlayacağını düşünmüyorum. Biraz daha başarıya aç birisiyim ben. Fiziksel açlığın beni zorlayacağını düşünmüyorum.

Bu yıl bizim için biraz daha milli bir mücadeleye dönmüş olacak. Kendi takım arkadaşlarımızdan çok rakip takım ile mücadelemiz olacak. Bu beni daha çok kamçılar. Eve izleyip insanların yapamadığını görmek beni daha da delirtecekti. Ben oraya gidip hırsımla, kanaatimle Yunanlıları yenmeyi düşünüyorum. 

Survivor’a kazanmaya gidiyorum. Kendime güveniyorum. Başarılı hırslı, mücadeleci bir yapım var. Survivor yaşamda kalmak demek. Bence yaşamın maksadı yaşamda kalmak. Survivor’a yaşamda kalmaya ve yarışmayı kazanmaya gidiyorum.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.