Enes Batur kimdir, kaç yaşında, eski sevgilisi kim?

Enes Batur kimdir, kaç yaşında, eski sevgilisi kim?
Youtube videoları ile tanınan Enes Batur, katıldığı programlar ve açıklamaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. 6 yıldır Youtube videoları çeken Enes Batur, ‘Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?’ filmi ile de uzun süre adından söz ettirdi. Peki, Enes Batur kimdir, kaç yaşında?

Özel kuvvetlerde çalışan bir baba ve hemşire bir annenin çocuğu olan , 9 Nisan 1998 tarihinde doğdu. Enes Batur’un gerçek ismi Enes Batur Sungurtekin’dir. Youtube hesabında paylaştığı keyifli ve komik videolarla popülerleşen Enes Batur, bilgisayar mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürüyor. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. Eski sevgilisi Başak Karahan’ın da yer aldığı film, 1,5 milyon kişi tarafından izlendi. İkili, temmuz 2018’de ayrılma kararı aldı. Başak Karahan, misafir olarak katıldığı programda Enes Batur’un ayrılmak istediğini ifade etti. 

Enes Batur, Youtube’da kazandığı ücretle alakalı iddialara katıldığı programda cevap verdi. CNN TÜRK’te 40 programında Buket Aydın’a konuşan YouTuber Enes Batur, Buket Aydın’ın “Sinema mı web mi daha karlı, YouTube’dan ne kadar para kazanılıyor? Enes Batur’un aylık kazancı ne kadar?” sorusunu cevapladı.

Batur, “Ben kazandığım parayı hiç bir yerde söylemedim, söylemem de. Çünkü şu şekilde bir kanaatim var; insanların benim kazandığım paraya göre nitelendirmesini istemiyorum. Çünkü ben insanları ona göre nitelendirmiyorum. Ve pek çok insan, insanların kazandığı paraya göre değer veriyor. Bunu istemiyorum, ben olduğum için Enes Batur olduğum için değer verilsin. Yaptığım işlere göre değer verilsin. Bu, bu kadar kazanıyor diye değer verilmesin. O yüzden hiç bir yerde de söylemeyeceğim.

BAŞAK KARAHAN KİMDİR?

Başak Karahan da Enes Batur gibi Youtuber’dır, kendi Youtube kanalında makyaj, güzellik ve eğlence videoları çekmektedir. Bununla beraber Başak Karahan, beyaz perde ve televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.