En iyi Pokemon eğiticisi olmak isteyen çizgi karakter kimdir?

En iyi Pokemon eğiticisi olmak isteyen çizgi karakter kimdir?
Pokemon, video oyunu Pokemon’u konu alan ve mükafat kazanmış bir anime serisidir. Aslında Pokemon dünyası bizimkine çok benziyor: aradaki tek fark o dünyanın Pokemon adındaki fantastik yaratıklarla dolu olması. Bu dünyadaki bazı insanoğlu Pokemon yetiştiricileri olmaya karar verir. Peki, Pokemon eğiticisi olmak için Pallet kasabasından ayrılan ve tüm Pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi Pokemon eğiticisi olmak isteyen çizgi karakter kimdir?

721 çeşit farklı vardır. Bir yetiştiricinin görevi olabildiğince çok Pokemon yakalamak ve onları eğitmektir. Her farklı Pokemon’un farklı güçleri ve farklı kabiliyetleri vardır. Bir Pokemon’u iyi yetiştirebilmek için yürekli , gayretli ve sevkatli olmak gerekir. Bir yetiştiricinin Pokemon’u büyüdükçe kuvvetlenecek, yeni ataklar öğrenecek ve ayrıca bazen yeni, farklı bir Pokemon’a bile dönüşebilecektir.

POKEMON KONUSU

Ash Ketchum, Pokemonları yakalayarak gelmiş geçmiş en iyi Pokemon eğiticisi olmak istemektedir. 10 yaşına bastığı gün Pokemon’unu alacağı için çok heyecanlıdır. Sabah biraz geç kalır haliyle, koşarak Profesör Oak’ın laboratuvarına gider. Profesör Oak Pokemonlar hakkında ayrıntılı bilgiye sahiptir. Adı üzerinde, bir profesör. Profesör Oak ona geç kaldığını ve de tüm Pokemonların alındığını söyler. Ama bir Pokemon kalmıştır, Pikachu. Fakat bu Pokemon hiç söz dinlemez, ayrıca Poketopu’na bile girmez. Ash ise biçare kalmıştır, kabul eder. Dışarı çıktığında rakibi Gary Pokemonunu almış, ayrıca hava atıyordur. Gary yola çıktığında, Ash kafasına Dünya’nın en büyük eğitmeni olmayı kafasına koymuştur. Gary ise artık onun en büyük rakibidir. Profesör Oak ise ondan bir istekte bulunur, ona Pokedex verir ve Pokedex’i tamamlamasını ister. Ash ise biçare kabul eder.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.