Emre Durak kimdir? Survivor 2019 adayı Emre Durak nereli?

Emre Durak kimdir? Survivor 2019 adayı Emre Durak nereli?
Emre Durak, Survivor 2019 adayları arasında yerini aldı. Geçtiğimiz sene Survivor All Star’a sonradan dahil olan Emre Durak, hiperaktif tavırları ile çok konuşulmuştu. Peki, izleyicilerin oy vermesi durumunda yeniden yarışmaya katılma hakkı kazanacak olan Emre Durak kimdir? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

, 1997 senesinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Spor Bilimleri Fakültesi’nden Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm bölümü mezunu olan Emre Durak, sıra dışı sporlarla ilgilenmektedir.

Güncel yaşantısında animatör olarak çalışan Emre Durak, Anadolu Üniversitesi Doğal Kaynaklar Reaksiyon ve Turizm’i mezunu. Meslek olarak Dublörlük de yapan yarışmacı, tabiat sporlarına olan merakıyla biliniyor. Doğa, orman ve dağ yürüyüş ve sporlarıyla ilgilenen yarışmacının Youtube kanalı da bulunuyor. Bu kanalda tehlikeli videoları da çeken yarışmacı aksiyon ve çılgınlığı çok seviyor. Aksiyon sahneleri çeken Emre Durak tam bir Survivor gibi yaşıyor.

Survivor 2019 öncesinde açıklama yapan Emre Durak, şu ifadelerde bulundu;

“Elendiğim günden beri, yılmadan, canımla, kanımla bir kez daha Survivor’a gideceğim günü bekledim. Ama unutmadım ki beklediğin gün gelecekse çektiğin acı kutsaldır. Türk’ün hızını, hırsını, gücünü göstermeye geliyorum. İhtiyacım olan sizin de bana inanmanız. Gayretle, çaba ile her gün çalıştım. Türkiye-Yunanistan olacağını öğrendim. Türkiye’yi temsil etmek, bu şerefe nail olmak bana ayrı bir çaba verdi.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.