Emin Günenç kimdir? Survivor 2019 adayı Emin Günenç nereli?

Emin Günenç kimdir? Survivor 2019 adayı Emin Günenç nereli?
Emin Günenç, Survivor 2019’da halkın oylamasına sunulan adlar arasında yer aldı. 7 yaşında futbola başladıktan sonra 17 yaşına kadar top koşturan Emin Günenç, sakatlığı sebebiyle futbolu bırakmak zorunda kaldığını belirtmektedir. Peki, Emin Günenç kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Survivor adayları arasında yer alan o isim hakkında bazı bilgiler

, 1995 senesinde Tekirdağ Şarköy’de dünyaya gelmiştir. 7 yaşında futbola başlayan aday yarışmacı, sakatlığı sebebiyle 17 yaşında futbola veda ettiğini ifade ediyor.

6 Senedir fitness yapan Günenç, son bir yıldır ise cross çalışıyor. Spor yapmayı çok sevdiğini, sporun hem fiziken hem de ruhen kendisine çok iyi geldiğini söyleyen Emin Günenç, hiç bir vakit hayatını bir odada çalışıp geçirmek gibi bir hayalinin olmadığını, hareketli bir insan olduğu ve futbolcu olamadığı için ise bir süredir içerisinde olan arayışın Survivor olduğunu ifade etti.

En büyük hedeflerinden birisinin ise oyuncu olmak olduğunu aktaran 24 yaşındaki yarışmacı, hedefine koşarak gitmek istediğini ve Survivor’da birinci olmak istediğini ifade etti. 

Emin Günenç Survivor yarışmasının zorluğu hakkında şu yorumlarda bulundu;

“Survivor izlerken kolay olmadığını düşünüyorum, zor bir iş ama pes etmeyenlerin hırslı olanların yapabileceği birşey diye düşünüyorum. Kendi kondisyonuma ve zekama güveniyorum. Kendimi Survivor’a tamamiyle hazır hissediyorum.

Yarışlarda arkadaşlarım çok başarısız olursa gerginlik yaratır çünkü biz bir takımız ve takım durumunda kazanmamız lazım. O yüzden herkesin enaz benim kadar yarış kazanmasını, gayretli olmasını, hırs sarf etmesini isterim.”

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.