Can Yaman kimdir? Kaç yaşındadır?

Can Yaman kimdir? Kaç yaşındadır?
Can Yaman kimdir sorusunun cevabı bir çok kişi tarafından sorgulanan ve araştırılan adların başında yer almaya başladı. Yakışıklı oyuncu Can Yaman’ın yaşamı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Can Yaman kimdir?

, 1989 senesinde İstanbul’da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman, ilk ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde, liseyiyse İtalya Lisesi’nde okudu. Okul yaşamı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika’ya giden Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden 2012 senesinde mezun oldu.

6 ay boyunca avukatlık yapan ve iki dil bilen Yaman, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı. İlk dizisi Gönül İşleri’nde “Bedir” karakterini canlandırdı. Sinem Kobal’ın yaşam verdiği “Sevda” ile yaşadığı gelgitli aşk dikkatleri çekti. Genç oyuncu, ikinci dizisi olan İnadına Aşk’ta Yalın “Aras” rolüyle hayran kitlesini genişletti.

Bir dönem Beşiktaş’ı da çalıştıran futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman’ın yeğeni de olan Can Yaman aynı zamanda lisanslı basketbolcudur.

Pek çok spor dalıyla yakından ilgilenen Can Yaman, Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’ye verdiği röportajda “Sabahları, ‘Ne kadar yakışıklıyım’ diye uyanmıyorum. Allah bu şekilde yaratmış, bununla barışmak gerek. Ben ünlü olduktan sonra bir anda insanoğlu bana bakmaya başlasaydı, ‘Aa ben ne oldum’ diyebilirdim. Ama bunun öncesi de var.” demişti.

İlgili röportajın tamamını okumak ve Can Yaman hakkında daha fazla bilgi almak için alttaki bağlantıya tıklayın.

Can Yaman kimdir? ‘Okulun hep en yakışıklısıydım’

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.