Can Nergis kimdir? Can Nergis’in biyografisi

Can Nergis kimdir? Can Nergis'in biyografisi
Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Arka Sokaklar’ dizisinde de bir dönem rol alan Can Nergis, basında yer alan haberlerin arkasından gündem olmaya devam ediyor. Can Nergis’in kim olduğunu ve kariyerini merak eden yurttaşlar, ünlü isim hakkında webte araştırma yapıyor. Peki, Can Nergis kimdir?

Diziseverlerin yakından tanıdığı son olarak ‘Börü’ dizisindeki rolüyle hatırlanıyor. Oyunculuktan önce modellik yapan Can Nergis, uzun seneler Uzak Doğu ülkelerinde yaşadı. İşte, son dönemin popüler isimlerinden Can Nergis hakkında ayrıntılar…

Can Nergis, 27 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Can Nergis, üniversite eğitimi için İngiltere’nin baş kenti Londra’ya gitti.

Bir süre sonra Uzak Doğu’ya gitmiş Çin ve Tayland’da modellik yapmış Tayland’da 8 sene kalmış ve burda bir restoran açmıştır.

2011 senesinde Türkiye’ye dönen Can Nergis, “Herşeye Rağmen” isimli diziyle televizyon dünyasına adım attı. 2014 senesinde ‘Paşa Gönlüm’ isimli dizide de boy gösteren genç oyuncu esas çıkışını Kanal D ekranlarının uzun soluklu fenomen dizisi ‘Arka Sokaklar’da canlandırdığı rolle yakaladı. Ünlü oyuncu son olarak 2018’de ekranlara gelen ‘Börü’ dizisinde rol aldı.

ROL ALDIĞI PROJELER

2011 –  Herşeye Rağmen (Mehmet Demir)

2012 – Dila Hanım (İhsan)

2014 –  Paşa Gönlüm  (Fikret)

2014 – 2015 Maral: En Güzel Hikayem    (Yiğit)

2014 – 2015 Arka Sokaklar (Onur)

2016 – Tatlı İntikam (Tolga)

2016 – 2017 Anne (Ali Arhan)   

2018 –  Börü (Tolga Erlik)

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.