Buse Varol Tektaş kimdir? Ne zaman evlendi?

Buse Varol Tektaş kimdir? Ne vakit evlendi?
Şarkıcı Alişan ile evlendikten sonra ‘Tektaş’ soyadını alan Buse Varol, sosyal medya paylaşımları ve katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Peki, Alişan ile beraberliği, evliliği ve gebeliği uzun süre konuşulan Buse Varol Tektaş kimdir? İşte, yaşamına ilişkin bilgiler

Aslen Manisalı olan Buse Varol, 25 Mart 1990 tarihinde dünyaya geldi. Ailesinden ayrı yaşayan güzel oyuncunun liseye giden bir erkek kardeşi var. Lisansını öğretmenlik bölümünde tamamladıktan sonra 2 sene kadar özel bir eğitim kurumunda stajyer öğretmenlik yaptı. Buse Varol’un oyunculuğa geçişiyse 2012 senesinde katıldığı Miss Turkey güzellik yarışması ile oldu. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk yapmaya başladı.

 Ayla Algan, Ümit Çırak, Müfit Aytekin ve Bahar Kerimoğlu gibi adlardan oyunculuk dersleri alan , ilk olarak Tozlu Yollar dizisinin kadrosunda yer aldı. Bu dizide Şerife karakterini canlandırdı. Ardından Kanal D ekranlarının en uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar’da 2 sene boyunca  Yasemin karakterini canlandırdı. Kısa devam eden Dostlar Mahallesi dizisiyse Alişan ile yollarının kesişmesini sağladı. Dizide tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başlayan ikili, kısa sürede evlilik kararı aldı. Evlenmeden önce Payitaht Abdülhamid’in kadrosunda dahil olan Buse Varol, dizi setinde evlilik teklifi aldı, Alişan’ın çekim esnasında yaptığı sürpriz sayfalarına da konu oldu. Evlilik hazırlıkları sıklıkla medyaya konu olan Buse Varol Tektaş- Alişan çifti, 6 Mayıs 2018 tarihinde gösterişli bir törenle evlendi. Sosyal medyadan aşklarını sıklıkla dile getiren ikili, erkek bebek beklediklerini de şahsi hesaplarından duyurdu. Çift, bebeklerine Burak adını verecek.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.