Aşk iddialarıyla gündeme gelen Şahin Kendirci kimdir?

Aşk iddiaları ile gündeme gelen Şahin Kendirci kimdir?
Şahin Kendirci, rol aldığı Müslüm filminin arkasından bu kez özel yaşamı ile gündeme geldi. O Ses Türkiye Çocuklar’da yarışan Şahin Kendirci, son günlerin aranan adı oldu. Peki, Şahin Kendirci kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

, son günlerin aranan adları arasında yer alıyor. Katıldığı ‘Yetenek Sizsiniz’ ve ‘O Ses Türkiye Çocuklar’ yarışmaları ile adını duyuran ve ‘Müslüm’ filminde Müslüm Gürses’in çocukluğunu oynayan Şahin Kendirci, 19 Nisan 2001 senesinde Adana’da dünyaya geldi.

Aslen Şanlı Urfalı olan Kendirci’nin küçüklüğünden beri müziğe karşı aşırı bir ilgisi vardı. Yetenek Sizsiniz programı ile tanınan Kendirci, daha sonra 2014 senesinde yayınlanan O Ses Çocuklar yarışmasında kendisini gösterdi. Yarışmada birinciliği göğüsleyen Şahin Kendirci uzun süre adından söz ettirdi.

O Ses Çocuklar yarışmasındaki başarısından sonra yönetmenliğini ve senaristliğini Burak Aksak’ın yaptığı ‘Bana Masal Anlatma’ filminde ‘Tamirci Çırağı’ rolüyle beyaz perdeye giriş yaptı. Şahin Kendirci “Bana Masal Anlatma” filminde Hande Doğandemir, Fatih Artman, Cengiz Bozkurt ve Sadi Celil Cengiz gibi isimlerle kamera karşısına geçti. Filmde Timuçin Esen ile Zerrin Tekindor gibi usta oyuncularla beraber rol alan Şahin Kendirci, oyunculukta da kendisini ispatladı.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.