Yeni Dizi Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !

Yeni Dizi Kurtlar Vadisi Darbe Geliyor !

Kurtlar Vadisi Pusu bitti, yerine Kurtlar Vadisi Darbe dizisi mi geliyor! İşte cevabı.

Ocak ayında yep yeni dizi Darbe vadi hayranlarının karşısına çıkacak. Kurtlar Vadisi Darbe dizisi oyuncuları ve konusu belli olmaya başladı! Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe dizisinin hangi kanalda yayınlanacağına dair kesin bilgi olmamasına rağmen yakında yeni dizinin fragmanı yayınlanmaya başlayacaktır. 

Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Kurtlar Vadisi Pusu geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. Pana Film, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada yeni bölümlerinin bundan bu şekilde Kanal D ekranlarında olmayacağını bilgisini paylaşmıştı. Peki Kurtar Vadisi Darbe hangi kanalda yayınlanacak? İşte can alıcı soru bu, şuanda sosyal medya ve bazı haber sitelerinde TV8 veya Show Tv ekranlarında yayınlanacağı yönünde net olmayan bilgiler dolaşmaktadır.

Kurtlar Vadisi Pusunun Konusu Ne Olacak ?

Ocak ayında yeni kanalında başlayacak olan Kurtlar Vadisi Darbe dizisi için geri sayım başladı. Kurtlar Vadisi Darbe fragmanı hayranları tarafından merakla beklenilmeye başladı. Yeni dizi Kurtlar Vadisi Darbe‘de 15 Temmuz darbe girişimine kadar ki süreçte yaşananlar FET֑’nün firari elebaşısı Fetullah Gülen isimli teröristin darbeyi nasıl organize ettiği, hangi karanlık güçlerle işbirliği içerisinde olduğu ve FETÖ/PDY Terör örgütünün 40 senedir Türkiye‘de yürüttüğü sızma faaliyetleri kurumları bir virüs gibi nasıl ele geçirdiği, dış bağlantıları ele alınacak.

Bugüne Kadar Kurtlar Vadisi Serisi 

Kurtlar Vadisi Kurtlar Vadisi serisinin ilk dizi filmi olan Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 senesinde ekranlara gelmiştir. Bu bir mafya dizisidir sloganıyla akıllara kazınan dizi aksiyon dizi olarak kendini göstermiştir.

29 Aralık 2005 senesinde yayınlanan 97. bölümüyle Kanal D ekranlarında son bulmuştur.

Kurtlar Vadisi Terör Kurtlar Vadisi Terör, Türkiye‘de yaşanan Mafya – Derin Devlet ilişkisini ve Türkiye‘de yaşanan Terör faaliyetlerini ekranlara taşımıştır. Dizinin büyük tepki alması RTÜK tarafından ikinci bölümün yayınlanmasının arkasından yayından kaldırılmasına neden olmuştur. Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu, daha önce ekrana gelen Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı özelliğinde çekilmeye başlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu‘da gene Türkiye‘de yaşanan Mafya – Derin Devlet ilişkisi konu edilmiştir. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.