Vizyondakiler..

Vizyondakiler..

Bu hafta vizyonda neler var,neleri izlemeliyiz bir göz atalım.İlk olarak animasyon sevenlere Buz Devri 5 Büyük Çarpışma,ikinci olarak simülasyon isimli bir film var,üçüncü olarak belgesel ve Sanat Sevenlere; Şimdi Nereyi İşgal Edelim? son olarakta Bollywood, Dram ve Spor Sevenlere; Sultan vizyonlarda.

Animasyon ve Aile Filmi Sevenlere; Buz Devri 5: Büyük Çarpışma

Çok beğenilen ‘Buz Devri’ animasyon serisinin 5. filmi olan ‘Buz Devri 5: Büyük Çarpışma, Fox Animation Studios ve Blue Sky Studios firmalarının yapımcılığında yaşama geçirildi.

Meşe palamuduna olan olağan üstü sevgisiyle tanınan firavun faresi Scrat’ın karnını doyurmaya çalıştığı sırada bir takım kozmik vakaları tetiklemesi üstüne vakalar gelişir. Maceranın ucu, Buz Devri’nin beğenilen kahramanlarına dek ulaşır.

Hayatlarını kurtarabilmek için birbirinden renkli yeni karakterlerle tanışacakları egzotik diyarlara doğru keyifli bir yolculuğa çıkan acayip ekibi, muhteşem bir macera beklemektedir.


 

Aksiyon ve Bilimkurgu Sevenlere; Simülasyon

Günümüzün en popüler etkinliklerinden biri olan sanal oyunlara yoğunlaşan bu filmin başrollerini Morfydd Clark ile Tom Benedict Knight üstleniyor.

Adeta bir sanat eseri olarak kabul edilen sanal bir oyunu denemeleri için davet alan bir grup gence, oyunu başarı ile tamamlayabilen yarışmacının 100.000 dolar mükafat alacağı bilgisi verilir. Kendilerine gelen bu teklifi heyecanla kabul eden oyuncular, kendilerini bir savaş alanında bulurlar. Başta oyun oynadıklarını zanneden gençler, farkında olmadan kendi hayatları için bir savaş vermek zorunda kalacaklardır.


 

Belgesel ve Sanat Sevenlere; Şimdi Nereyi İşgal Edelim?

Amerika’nın askeri düzeninin işlendiği bu film, yönetmen ve senaryo yazarı Michael Moore’un 6 senenin arkasından çektiği ilk film olma özelliği taşıyor.

Amerika tarafından denizaşırı ülkelere yapılan işgaller ve bunların kaynaklarını eleştiren film, epey ses getireceğe benziyor.


 

Bollywood, Dram ve Spor Sevenlere; Sultan

Gerek profesyonel manada gerekse şahsi hayatında sorunlarla boğuşan bir dövüşçü olan Sultan Ali Khan’ın hikayesinin anlatıldığı bu film, Hindistan’ın en beğenilen oyuncularını bir araya getiriyor.

Doğup büyüdüğü küçük ayrılarak dünyayı yerinden oynatan bir boksöre dönüşen Sultan ile aynı küçük kasabada yaşayan yürekli Aarfa’nın arasındaki aşk da boks hikayesiyle eş vakitli olarak körüklenmeye başlıyor.

Ali Abbas Zafar tarafından yönetilen filmin başrollerinde Salman Khan ile Anushka Sharma yer alıyor.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.