Nur Yerlitaş ‘RTE Sempatizanıyım’

Nur Yerlitaş 'RTE Sempatizanıyım'

 

Ekranların moda fenomeni ve moda yarışma proğramlarında gördüğümüz modacı Nur Yerlitaş bu kez takipçilerine çok sinirlendi.

15 Temmuz 2016 gecesinde TSK’nın bir kısmı tarafından yapılan darbe girişiminin arkasından siyasi görüşlerini ve taraflarını sosyal medya hesapları üstünden açıklamakta mahzur görmeyen ünlü adlar arasında yer alan modacı Nur Yerlitaş, takip edenleri tarafından kendisine yöneltilen eleştirilerin arkasından âdeta ateş püsküren bir açıklamada bulundu.

nur

 

Darbe karşıtı ortak bir bildiri yayımlayan 170 sanatçının yanı sıra sosyal medya hesapları üstünden darbeye karşı duran ve demokrasinin yanında olduğunu belirten tanıdık simalar arasında Nur Yerlitaş da vardı.

Diğer ünlü adlardan farklı olarak 3 büyük siyasi parti liderinin de fotoğrafını paylaşan ve hepsini destekleme eğiliminde olduğuna yönelik bir imaj yaratan Yerlitaş, takip edenleri tarafından yoğun şekilde eleştirildi.

Önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını, arkasından da Başbakan Binali Yıldırım’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile çekilen fotoğraflarını paylaşan ve herkesi öven ünlü modacı, çok partili yaşama geçmek ve tüm partilere yaranmakla itham edildi.

 

Bu eleştirilerin arkasından başka bir paylaşımda bulunan Yerlitaş, yapılan darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tarafından başkanlık sistemine geçişi kolaylaştırmak adına oynana bir tiyatro olduğunu iddia edenlere köpürdü ve siyasi görüşü hakkında açıklamada bulundu.

nur1

“Yazıkkkkk…. İki kere okuyun belki anlarsınız bazı hadsizler. Bana ettiğiniz küfürleri size iade ediyorum. Ben RTE sempatizanıyım kime neeeee? Hiçbir parti liderine saygısızlığım olmamıştır sosyal medya üstünden. Yalaka hiiiiiç olmadım şükür; benim kıblem VİCDANIMDIR…” açıklamasıyla kendisini eleştirenlere ateş püsküren ünlü modacı Nur Yerlitaş, yaptığı açıklamayı ard arda iki kere paylaşarak yazdıklarının iki kere okunması isteğinde bulundu.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.