Nihat Doğan ”Biz Tankları Etkisiz Hale Getirdik”

Nihat Doğan ''Biz Tankları Etkisiz Hale Getirdik''

Nihat Doğan yine gündemde,nasıl mı?Ülkedeki darbe girişiminde Cumhurbaşkanımızın çağrısına kulak verip hemen kendisini sokaklara atarak.Nihat Doğan 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin arkasından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Milletimizi sokağa davet ediyorum, Demokrasiye sahip çıkın” sözleriyle sokağa çıkan adlar arasında yerini aldı, yurttaşlarla beraber iki tankı nasıl ele geçirip videosunu sosyal medya hesabı üstünden paylaştı.

Kendi görüşlerinde değişiklik göstermiş olsa gerek,Hükümetin destekçilerinden biri olan ünlü sanatçı, “Erdoğan’ın çağrısına koşa koşa gidip kare kare poz dağıtan popçu, oyuncu, şarkıcı takımından kimse var mı meydanlarda, sokaklarda 2 gündür tweetine karşılık”;

“Sadece sokaklara deyil, şükürler olsun tanklarında üzerine çıktık”

“Dün sokaklara tankların önüne Çıkın çağrıma kendin çık diyen Alçaklar biz zaten sokakta tankların üzerindeydik” diyerek takip edenlerine duyurdu.

Doğan arabada çektiği videosunda; “Darbeci alçaklara, hainlere, Gazi Meclisi bombalayacak, polisini kurşunlayacak, kendi askerine karşı gelecek kadar alçaklaşmış darbecilere karşı sokaklardayız. Millet kazanacaktır. Sokaklara davet ediyorum herkesi. Tankların üstüne çıkın ve darbeci alçakların g… sokun “dedi.

İlginç çıkışları ve açıklamalarıyla sürekli gündeme gelmeyi başaran ünlü türkücü sosyal medyada bir anda Trend Topic olmayı başardı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Doğan’ı desteklerken bazılarıysa eleştiride bulundu.

İşte O Paylaşımlardan Bazıları;

Nihat doğan da bu vatanın evladı deyil mi? Neden ona bu kadar acımasızca yorum yapıyorsunuz elinizden geliyorsa sizde çıkın birşeyler yapın.

Seda sayanın eski sevgilisi Nihat Doğan (MİNİ etek karşıtı) PKK sempatizanı deyil miydi? Ne ara AKP’li ve darbe karşıtı oldu.

İstismarcı, yalaka Nihat Doğan gene sahnelerde. Bu adamın olduğu her hareket prestij ve itibar zedeleyecektir bu kutsi direnişten uzak tutun.

Nihat Doğan gündeme gelmenin bir yolunu daha buldu. Aman eksik kalmasın.

Nihat Doğan bu,kendince mutlaka gündemde kalmak için bişeyler bulur.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.