Melekler de Photoshoplu Çıktı

Melekler de Photoshoplu Çıktı

Photoshop proğramını kullanmayan yok ve genelde sanatçıların çoğu bunu kullanmakta.Normal hayatta da çokça kullanılan proğram kişileri olduğundan daha farklı gösterebiliyor.

Yayımlanan defileleri ve birbirinden güzel mankenleriyle dünyanın en ünlü markalarından biri olan Victoria’s Secret’in eski çalışanlarından biri, mankenleri daha bayansı hale getirebilmek maksadı ile fotoğraflarda bilgisayar hileleri kullanıldığını itiraf etti.

Her senenin yılbaşı zamanında sergilediği defileleriyle adından sık sık söz ettiren Victoria’s Secret markasının ‘melek’ sıfatıyla anılan dünyaca ünlü mankenleri hakkında ortaya atılan yeni bir iddia kafaları karıştırdı.

Aşırı derecede zayıf olan mankenlerin çekilen fotoğraflarda daha bayansı görünmelerini sağlamak maksadı ile bilgisayar hilesi kullandığı öğrenilen Victoria’s Secret markası, takip edenlerinin bir kısmını hayal kırıklığına uğrattı.

KADINSI YUVARLAK KIVRIM EKLİYORLAR

İsmini gizlemek isteyen eski bir Victoria’s Secret çalışanı, markanın ‘melek’ olarak anılan mankenlerine dair ilginç bir iddia ortaya attı. Rosie Huntington-Whitely ile Alessandra Ambrosio başta olmak üzere Victoria’s Secret’in bir çok mankeninin fotoğraflarında fazlasıyla Photoshop kullanıldığını açıklayan eski çalışan, herkesi şaşkınlığa uğrattı.

Mankenlerin bir kısmının bilgisayar programları vasıtası ile fotoğraflarında kendilerini biraz daha zayıflattıkları; ötekilerinin ise kendilerini bayansı kılacak şekilde yuvarlak kıvrımlar ekledikleri iddiası magazin gündeminde bomba tesiri yarattı.

ASLINDA FAZLA ZAYIFMIŞ

‘Sarah’ takma ismi ile Victoria’s Secret’a dair çarpıcı iddialar ortaya atan bilgisayar teknisyeni eski çalışan, modellerin zannedildiğinden daha da zayıf olduklarını ve bu nedenden ötürü fotoğraflarına rötuş uygulamak zorunda kalındığını ifade etti.

Bikini çekimlerinde genelde göğüsleri kaldıran özel dolgulu sütyen giymelerine karşın bilgisayarda Victoria’s Secret meleklerinin göğüslerinin daha büyük görünmesini sağlayan hilelerin kullanıldığını belirten Sarah, göğüs kafesindeki kaburgaların görünmemesi için de kemiklere biraz et eklediklerini açıkladı.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.