Makyajsız Ayla Çelik…

Makyajsız Ayla Çelik...

 

Son zamanların dilimize sıkça takıldığı güzel parça bağdat’ı söyleyen Ayla Çelik klibini Beyaz’la birlikte çekmişti.Instagramda makyajsız bir resim paylaşan güzel şarkıcı bu haliyle sevenlerinin kalbinde yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.’Bağdat’ adlı şarkısıyla müzik dünyasını sallamayı başaran ve hem sesi hem de müziği sayesinde gönüllerde taht kuran ünlü şarkıcı Ayla Çelik, Instagram hesabı üstünden paylaştığı makyajsız fotoğrafıyla beğeni yağmuruna tutuldu.

Sesi ve şarkılarıyla oldukça geniş bir kesimin yüreğine dokunmayı başaran Çelik, sosyal medya üstünden paylaştığı makyajsız fotoğrafı ile vaka yarattı.

Şu sıralar yaz aylarının tadını çıkaran ünlü şarkıcı, Instagram üstünden paylaştığı makyajsız fotoğrafının altına herhangi bir açıklama ekleme gereği duymadı.

SOSYAL MEDYA SALLANDI

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullandığı bilinen Çelik, arkadaşlarıyla birlikte paylaştığı eğlenceli vakitlerde çekilen fotoğraf karelerini takip edenlerinin sevisine sunmanın yanı sıra vakit zaman paylaştığı kendi fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi.

Instagram hesabı üstünden yaklaşık 100 bin kişi tarafından takip edilen ünlü şarkıcı, paylaştığı makyajsız fotoğrafı sayesinde yorum ve sevi yağmuruna tutuldu.

 

İREM DERİCİ: SU GİBİSİN

Ünlü şarkıcının bir çok takip edeni tarafından takdir ile karşılanan bu fotoğrafı, ünlü popçu İrem Derici’nin de dikkatinden kaçmadı.

Ayla Çelik’in fotoğrafının altına, ‘Su gibisin su’ yorumunu yaparak arkadaşına duyduğu hayranlığı dile getiren İrem Derici, bu yorumuyla dikkatleri üstüne çekti.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.