Kerimcan Durmaz Ülkeyi Terk Ediyor !

Kerimcan Durmaz Ülkeyi Terk Ediyor !

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’ın Samsun’da sahne aldığı mekanda arbede çıktığı haberi ortaya çıktıktan sonra Durmaz’ın ağır yaralandığı haberleri geride bıraktığımız gün magazin gündeminin önemli maddelerinden biri olmuştu.

Kerimcan Durmaz, bir magazin programına canlı telefon bağlantısı ile katılarak vakanın abartıldığını yalnızca bileğinin burkulduğunu söylemişti. Ancak yaşananların bu kadar basit olmadığı ertesi gün ortaya çıktı. Mekanda yaşanan arbedenin merkezinde Kerimcan Durmaz’ın olduğu ve bu saldırı sonrasında Durmaz’ın ağır yaralandığı ortaya çıkmıştı.

Kerimcan performansını sergilediği sırada, kalabalık gruptan içeriye girebilen dört kişiden biri Kerimcan’ın dj kabinine şişe fırlatmıştı. Bu beklenilmedik vaka karşısında Kerimcan arka taraftan kaçmak yerine kendisini koruyacaklarını düşündüğü izleyicilerin arasına inmiş ve ön kapıya yönelmiş. Ancak dışarda kendisini bekleyen ve yaşları 15 ile 17 arasında değişen 20 kişilik grup menajeri ve bir arkadaşı ile kulüpten dışarıya çıkan Kerimcan’a saldırmıştı.

Yüzüne ve bedeninin pek çok yerine darbe alan Kerimcan’ın kaşı patlamış ve burnu kırılmıştı.

Bütün Sahnelerini İptal Etti 

Bu vakadan sonra, hem fiziki hem psikolojik zarar gören Kerimcan Durmaz Aralık ayına kadar olan tüm gösterilerini iptal etti.

‘PSİKOLOJİM BOZUK, DIŞARIYA ÇIKAMIYORUM’

Kerimcan Durmaz ‘Psikolojim bozuk, dışarı çıkamıyorum. Bir koruma ordusu ile yaşayamam. Psikolojik tedaviye başladım. Seyahata gideceğim diyerek’ Amerika’ya gitmeye karar verdi.

Yaşadığı süreç içerisinde Kerimcan Durmaz’dan desteğini esirgemeyen Fatih Ürek, ‘Onu alıp götüreceğim buralardan, gezeriz, bir yerlere gideriz’ şeklinde konuştu.

Bu yolculuk taşınma öncesi bir seyahat mi? Bu sorunun cevabı zamanla göreceğiz.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.