Kariyerle Birlikte Çocukta İstiyor..

Kariyerle Birlikte Çocukta İstiyor..

 

Hande Ataizi ekranların başarılı oyuncusu şimdilerde ses sanatçısı olmaya hazırlanıyor.Oyunculuğu ile tanınan ve bir erkek çocuk annesi olan Hande Ataizi, şarkıcılığa soyunarak yeni bir albüm hazırlığı içinde olduğunu ve ikinci kere anne olmak istediğini açıkladı.

Tatil için Bodrum’u seçen ve Bodrum’da ailece yaptıkları tatilin arkasından da eşi ve oğlu ile birlikte Londra’ya uçan ve yine arkasından İstanbul’a dönüş yapan Ataizi, geçtiğimiz gün çok sıklıkla gittiği semtlerden biri olan Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı.

Yakın arkadaş grubu ile birlikte koyu bir sohbet halindeyken kameralara yakalanan ünlü oyuncu, oyunculuğunun yanı sıra şarkıcılığa da el atacağı haberini verdi.

Çıkartacağı albüm için şarkı seçimi yaptığını söyleyen Ataizi, anne olmanın çok güzel bir duygu olduğunu da belirtmeden geçemedi.

İkinci kez anne olmak istediğini ve bu kere içinden kız çocuk geçtiğini belirten ünlü oyuncu, böylece iki müjdesini de vermiş oldu.

Yeni sezonda televizyon ekranlarında olmak istediğinin de altını çizen Hande Ataizi, gelen senaryoları değerlendirme sürecinde olduğunu ve bu sezon güzel bir projeyle ekranlarda olmak istediğini açıkladı.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.