İşte Müge Anlı’nın Maksajsız Hali !

İşte Müge Anlı'nın Maksajsız Hali !

Müge Anlı ATV ekranlarında Müge Anlıyla Tatlı Sert programının başarılı sunucusu. Müge Anlı birçok vakayı aydınlatarak, Türk halkının gönlüne taht kurdu. Başarılı sunucu Atv ekranlarında güzelliğiyle de kendisine hayranlıkla bakmamıza neden oluyor. Bakımlı sunucu Müge Anlı geçtiğimiz günlerde makyajsız haliyle poz verdi.

Müge Anlı makyajsız hali bir yemek sonrasında ekranlara takıldı.  Yemek yediği bir mekanın sahibi olan Nusret Gökçe, Müge Anlı’nın yakın arkadaşı. Kendi mekanında Müge Anlı yemek yedikten sonra çıkışta beraber poz verdi. Çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. 

Müge Anlıyla birlikte paylaştıkları fotoğrafta Müge Anlı’nın makyajsız hali dikkatlerden kaçmadı. Devamlı bakımlı ve makyajlı gördüğümüz Müge Anlı, makyajsız hali sevenlerini şaşırttı. Bazı sevenleri yorum olarak Müge Anlı’yı tanıyamadıklarını ifade ettiler.

Nusret Gökçe, Müge Anlıyla birlikte çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştıktan sonra. Fotoğrafın altına açıklama olarak “Müge Anlı, kaybolan danaları da bulacağım dedi”  yazdı. İlk başta Nusret Gökçe’nin ne söylediği uzlaşılmadı. Ardından yazdığı açıklamanın Müge Anlı’nın polis teşkilatı gibi çalıştığı için bu sözü yazdığı uzlaşıldı.

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.