Herkesin Önünde Böyle bikini dğiştirdi!!

Herkesin Önünde Böyle bikini dğiştirdi!!

Ünlülerin tatil keyifleri bitmek bilmiyor ve yaz tatillerini gönüllerince değerlendiriyorlar.İşte bu tatil yapan ünlülerimizden bir tanesi de Selin Şekerci oldu. ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ‘Rengarenk’ adlı dizide başrolü paylaştığı sevgilisi Kaan Taşener ile tatil yapmak için Çeşme’ye giden giden Selin Şekerci, ulu orta bikini değiştirirken kameralara yakalandı.

 

Geçtiğimiz gün Çeşme-Zio Beach’te tatil yaparken görüntülenen Taşener ile Şekerci ikilisinden Şekerci, tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Şezlongta yatmaktan sıkılan ünlü çift, raketlerini alıp denizde pinpon oynamaya başladı. Oyun sırasında sevgilisinin yanına yaklaşıp göğsünden öpen Selin Şekerci, etraftaki insanlara aldırış etmedi.

 

Bir ara sudan çıkan ve ıslanan bikisini plajda oturduğu şezlong üstünde değiştiren ünlü oyuncu, ulu orta sergilediği bu hareketiyle herkesi şaşırtmayı başardı.

Magazin habercilerinin yanı sıra yakınlarda bulunan diğer tatilcilerin de ilgi odağı olan Selin Şekerci’nin, bikinisini değiştirme hızı objektiflere bu şekilde yansıdı.Doğrusunu söylemek gerekirse oldukça hızlı bu konuda …

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.