Hazal Kaya Oyunculuğu Bırakıp Bakın Hangi Mesleği Seçti!!

Hazal Kaya Oyunculuğu Bırakıp Bakın Hangi Mesleği Seçti!!

Hazal Kaya güzel gözleriyle ve iyi oyunculuğuyla İlk olarak Coca -Cola’nın reklam yüzü olarak karşımıza çıkmıştı.Hazal Kaya daha sonra Aşk-ı Memnu ,Adını Feriha Koydum gibi kült dizilerde baş rol oynayarak hafızalara kazınmıştı. Hazal Kaya uzun zamandır ekranlarda görünmüyordu ve buda merak konusu olmuştu.Acaba Hazal Kaya neredeydi ve neden ekranlarda yoktu?Ve Hazal Kaya‘dan bir açıklama geldi ”oyunculuğu bırakma kararı aldım”dedi. Hazal Kaya böyle bir kararı almasında son projelerinde istediği başarıya ulaşamamasının da payı olduğunu ifade etti.

HAZAL KAYA GIDA SEKTÖRÜNE ATILIYOR

Hazal Kaya‘nın özellikle A.Ş.K isimli dizide yaşadığı hayal kırıklığı onu bu karara itmiş olabilir. Güzel oyuncunun Annesi ve babası avukat, kendisi de İngilizce,Almanca ve İtalyanca biliyor.Daha önceden Hazal Kaya İtalya’da aşçılık eğitimi almıştı.Hazal Kaya eğitimini tamamladıktan sonra İtalya’ya yerleşeceğini ve burda iş yaşamında gıda sektörüne atılarak bir restaurant açacağını ifade etti. Şimdilerde Maslak’ta Mutfak Akademilerinde eğitim alıyor. Hazal Kaya,    “Lebanon Awards 2015” ödülünü kazanan tek Türk sanatçısıdır.Hazal Kaya‘nın bu şekilde parlak bir kariyere geri dönüş yapıp yapmayacağı merak konusu. 

Anlaşılan o ki Hazal Kaya bundan sonra, usta bir gurme olarak karşımıza çıkacak.Ama yakınları onun ekrandan çok da uzak kalamayacağını düşünüyor.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.