Hanife Artık Reklamcı…

Hanife Artık Reklamcı...

Bir çok sezondan tanıdığımız ayrıca farklı farklı kanallarda boy gösteren evlilikj proğramlarının fenomeni haline gelen Hanife artık reklam yaparak para kazanıyor.İzdivaç programlarının çıkardığı starlardan bir tanesi de Hnaife.Umut ile olan aşkıyla halkın tanıdığı ve Hanife gelen adayları sevmemesi ile ön plana çıktı.

Ününe ün katan Hanife şimdi de reklamlarda kendini gösteriyor. Kazanmaya da başladı. Sosyal medyada 300 bin takipçiyi aşarak kendine özgü bir hayran kitlesi oluşturan Hanife  bu tanınırlığını paraya dökmeye başladı bile.

İnstgram’da yaptıpı reklamlarla dişe dokuru bir gelir elde etmeye başlayan Hanife’nin reklma başı şimdilik 2 000 tl ile 4000 tl arasında para kazandığı söyleniyor.

Ama Hanife’ye köyü haber vergi kapıda

Geçenler çıkan bir habere göre internetten yapılan reklamlara da vergi geldiği yönündeydi.Hal böyle olunca yani  internet üstünden yapılan reklam ve tanıtım hizmetlerinin vergilendirilmesi konusunda adım atılınca Hanife de nasibini alacak.. Bu kapsamda her gün binlerce lira para kazanan sosyal medya fenomenlerinden de vergi alınacak. Vergiden, ürün tanıtımı yaptıran reklamverenler ile buna aracılık eden reklam şirketleri de sorumlu olacak…

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.