HAFTALIK BURÇ YORUMLARI VE KARAKTER ÖZELLİKLERİ

martayiburclar

Haftalık burç yorumları-Nuray Sayarı-Rezzan Kiraz 

Bu hafta sizleri neler bekliyor? Aşk ,iş,para durumunuz ne olacak? sizi neler bekliyor? mutluluklar mı?,üzüntüler mi? Tüm bunların cevaplarını haftalık burç yorumlarında bulabilirsiniz.

Koç Burcu- 21 Mart – 20 Ni­san

KOÇ

Zor bir hafta sizi bekliyor diyebiliriz fakat sizin zorkuklara karşı olan direncinizi bilmeyen yoktur.Oyüzden bu hafta zorlukların yanında uğraşmaktan zevk aldığınız meşgaleler, sevdiğiniz konular ve sanat gibi yaratıcı alanların ön plana çıkacağı, hepsinden daha da önemli olan aşk da kendini gösterecek. Aşk sizi seviyor ama ahh birazda elinizde tutabilseniz.Yinede romantizmin ağır basacağı bu süreç, gerçekleşecek olan yeni ayın da tesiriyle oldukça uzun sürecek.Bu durumu değerlendirmek sizin elinizde sevgili Koç’lar biraz relaks .

Koç Burcu Karakter Özelliği

Vücudunda yöneten bölge baş olan Koç burcu; Dürüst fakat alaycıdır, açık sözlü, hemen öfkelenen,kendine güvenen, cesur, atılgan, etkin, tepkisel, enerjik, aceleci, hızlı, serüvenci, iddialı, dik kafalı, içe dönük, , kavgacı.


Boğa Burcu -21 Nisan – 21 Mayıs

BOĞA

Çok gergin bir haftaya başlıyor olabilirsiniz ama merak etmeyin hafta ortasında sizi rahatlatacak haberleri alacaksınız.Gerçekleşecek olan yeni ay, evinize ait planlarınıza yardım edecek güçlü bir etkiye sahip olacak. Yeni ayın öncesinde etraflıca düşünüp taşınmalı, araştırıp görmeli ve hazırlık yapmalısınız. Hafta ortasında parlak fikirler üretmeye yatkın olacaksınız. Cuma günü yakınlarındaysa işinizde meydana gelebilecek olan hızlı gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Boğa Burcu Karakter Özelliği

Vücudunda yönetici bölge boyun olan Boğa burcu; Güvenilir, hoşgörülü, sabit fikirli, kinci, pratik, istikrarlı, tutarlı, üretken, sabırlı, dayanıklı, kararlı, azimli, sanatçı ruhlu, sadık, sahiplenici, inatçı, tutucu, rahatına ve boğazına düşkün, pasif, üşengeç, güzelliklere ve maddeye önem verir, doğaya düşkündür.


İkizler Burcu -22 Mayıs – 21 Haziran

İKİZLER

Yapmanızın muhtemel olduğu kısa seyahatleriniz ya da hafta sonu gezileriniz; oldukça renkli, keyifli ve duygusal geçecek. Yakın akrabalarınızla her zamankinden daha sık görüşmenizin imkân dahilinde olduğu bu süreçte eve ait konular hakkında konuşmalar yapabilir ve yeni haberler alabilirsiniz. Alışılmışın dışına çıkma ve kalıplardan uzaklaşma konusunda harekete geçmelisiniz.

İkizler Burcu Karakter Özelliği

Zeki, bilgili, uyanık, değişken, esprili, sempatik, meraklı, çabuk kavrayan, iletişimde yetenekli, mantıklı, konuşkan, sosyal, yeniliklere açık, esnek, uyumlu, çok yönlü, yüzeysel, duygusuz, sinirli, kararsız, dedikoducu, huzursuz.


Yengeç burcu – 22 Haziran – 23 Temmuz

Zodiac Signs

Maddi meselelerin giderek daha da ön plana çıkacağı bu süreçte iniş çıkışlı gidişatı olan kariyerinizde bir sürpriz yaşayabilir ve maaşınıza zam alabilirsiniz. Kendi kazancınızın yanı sıra komisyon, sigorta, borç, hisse, kredi ya da miras gibi ortak kaynaklardan da gelir elde edebilirsiniz. Maaşınıza isteyeceğiniz zam ya da ek gelir girişimi için yeni ayı beklemeniz faydanıza olacak.

Akrep Burcu Karakter Özelliği

Yumuşak, duygusal, çekingen, ürkek, kuruntulu, içe dönük, hassas, nazik, önsezili, anlayışlı, koruyucu, alakalı, geçmişi unutmayan, güvensiz, savunmasız, alıngan, değişken ruh hali, bağımlı, kuşkucu


Aslan Burcu -24 Temmuz – 23 Ağustos

ASLAN

Salı günü burcunuzda meydana gelecek olan yeniayın enerjisiyle birlikte yaşamınızın her alanında bir gelişme yaşayabilirsiniz fakat tüm girişimleriniz için yeniayın bitmesini beklemelisiniz. Planlarınızı bu hafta yapmalı, harekete geçmeye hazırlanmalı ve yeniay sonrasında da harekete geçmelisiniz. Üniversite, yurtdışı, medya, web veya seyahat bağlantılı bir konuda da hafta ortasında ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan burcu karakter özelliği

Kendine güvenen, onurlu, lider, cesur, inatçı, yaratıcı, güçlü, otoriter, canlı, cömert, asil, gururlu, övgü bekleyen, gösterişi seven, dikkat çekmek isteyen, neşeli, sıcakkanlı, kendini beğenmiş, ukala, küstah.


Başak Burcu-24 Ağustos – 23 Eylül

basak-burcu

Doğum gününüzün arifesi olan bu süreçte doğum gününüze hazırlık yapmalı ve yaşamınızda meydana gelebilecek yeni başlangıçlar için yer açmalısınız. Bir manada temizlik yapmanızı gerektiren bu hafta, gizli düşünceleriniz ve gizli görüşmeleriniz üstünde durabilirsiniz. Öte yandan haberleşme trafiğinizde de artış yaşayabilir ve başkaları ile sürekli bağlantı durumunda olabilirsiniz.

Başak Burcu karakter özelliği

Pratik zekalı, çalışkan, seçici, mükemmelliyetçi, analizci, dakik, dikkatli, detaycı, titiz, düzenli, eleştirici, disiplinli, becerikli, mütevazı, yardımsever, şüpheci, önyargılı.


Terazi Burcu- 24 Eylül – 22 Ekim

TERAZİ

Kariyer ve sorumluluklarınıza yeteri kadar vakit ayırmanızın arkasından daha sosyal bir döneme başlamaktasınız. Arkadaşlarınıza ve sosyal gruplara her zamankinden daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Gireceğiniz sosyal ortamlarda fikirlerinizi ve konuşmalarınızı gizli tutmanız faydasınıza olacaktır. Perde arkasındaysa farklı görüşmeler ve gizliliği olan yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan aşkta ve evlilik ile ortaklık gibi resmi ilişkilerde hızlı gelişmeler yaşayabilir ve sürpriz haberler alabilirsiniz.

Terazi burcu karakter özelliği

Sanatkar, sosyal, samimi, düşünceli, tarafsız, adil, nazik, tatlı, diplomat, arabulucu, hoş, estetik, zarif, zevkli, bağımlı, kararsız, pasif, bocalayan, tembel, yüzeysel, kibirli, kolay etkilenen, huysuz ve vefasız.


Akrep Burcu -23 Ekim – 22 Kasım

AKREP

Sorumluluklarınızın artacağı bu süreçte iş vereniniz, yöneticiniz veya aile büyüğünüz gibi otorite figürleri ile görüşmeler gerçekleştirebilir ve kariyer manasında sürpriz haberler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizin artacağı ve beraber seyahat planları yapacağınız bu hafta, kariyerinizle alakalı yeni girişimler konusunda hazırlık yapmalı ve yeni ayın arkasından harekete geçmelisiniz.Arkadaşlar, dernek veya kulüp gibi topluluklarla alakalı yaşanabilecek ani ve sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Akrep burcu karakter özelliği

Sabir fikirli, tutkulu, aşırıya kaçan, derine inen, araştırmacı, kıskanç, erotik, seksi, çekici, güçlü, karmaşık, duygusal, gizemli, önsezili, şiddete meyilli, iğneleyici, saplantılı, şehvetli, sahiplenici, küsen, intikamcı, acımasız, güvenilmez, paranoyak, şüpheci.


Yay Burcu -23 Kasım – 22 Aralık

YAY

Aşk yaşamınızın, çocukların ve gebelik gibi meselelerin, yaşamınızın en heyecanlı ve öngörülemeyen bölümü olmasına hazırlanın. Sevgilinizin, eşinizin veya çocuğunuzun baskı karşısında aşırı tepki gösterme ve isyan etme eğilimine hazırlıklı olmalısınız. Üniversite, yurtdışı, medya, web, üniversite ve yabancılarla alakalı yeni haberler alabilirsiniz.

Yay burcu karakter özellikleri

Ahlaklı, açık fikirli, akıllı, anlayışlı, ileri görüşlü, idealist, hayalperest, iyimser, umutlu, kaygısız, esprili, açık yürekli, cömert, yardımsever, insancıl, merhametli, hayvanları seven, hoşgörülü, gerçeği arayan, maceracı, gezgin, dürüst, atletik, özgürlüğüne düşkün, umursamaz.


Oğlak Burcu -23 Aralık – 20 Ocak

OĞLAK

Oldukça hızlı kararlar aldığınız bir dönemdesiniz ve bu sebepten hayatınızda fazlasıyla değişiklikler yaşıyorsunuz.Değişimden korkmayan azimli,hırslı bir yapıda olmanız sizin en büyük avantajınız.Çok az kaldı herşey istediğiniz gibi olacak.Son senelerde evinizle alakalı ani gelişmeler yaşama ve hızlı karar alma eğiliminiz bir müddet daha devam edecek. İçinde yaşamakta olduğunuz eviniz, başka bir mülkünüz ya da anne babanızla alakalı bir mesele de varlığını sürdürecek. Sene sonuna kadar olan süreçte; başlangıç yaptığınız, düşündüğünüz ve konuştuğunuz evinize ait işlerde ilerleme kaydedeceksiniz.

Oğlak burcu karakter özelliği

Güvenilir, mücadeleci, sabırlı, çalışkan, başarılı, hırslı, yönetici, düzenli, pratik, disiplinli, görev duygusu gelişmiş, sistematik, olgun, üretken, gerçekçi, planlayıcı, verimli, dikkatli, tutumlu, tutucu, katı, cimri, karamsar, korkak, katı, duygusuz, melankolik.


Kova Burcu -21 Ocak – 19 Şubat

KOVA

Bir türlü herşey istediğiniz gibi yolunda gitmiyor.Sıkmayın canınızı sizin çok güzel bir kalbiniz var ve en kısa zamanda tersine giden herşey düzelecek.Yönetici gezegeniniz olan Uranüs’ün her yıl olduğu gibi bu yıl de gerilemeye başlamasıyla birlikte yeni alanlardaki keşifleriniz büyük olasılıkla sonuçsuz kalacak. Fakat evvelden başladığınız işlere devam ettiğinizde başarılı bir performans sergilememeniz için herhangi bir neden görünmüyor. Cuma günü yakınlarında gerçekleşmesi muhtemel gelişmeler konusunda hazırlıklı olmalı ve önemli ipuçları yakalayabilirsiniz.

Kova burcu karakter özelliği

Yenilikçi, devrimci, sosyal, akılcı, bilimsel, sıradışı, özgür, hümanist, demokrat, evrensel, yardımsever, açık görüşlü, dışadönük, orijinal, hızlı, uçuk, parlak, düzensiz, isyankar, disiplinsiz, fanatik, kolay ikna olmayan.


Balık Burcu -20 Şubat – 20 Mart

fisch

Pek çok görüşme gerçekleştirebileceğiniz, maddi meselelerle alakalı de sürpriz haberler alabileceğiniz bu hafta, gizli bir konu hakkındaki gerçeğe de ulaşabilirsiniz. İşiniz için ani ve kısa bir seyahate çıkmanız da mümkün görünüyor. Partnerinizle aranızdaki iletişimin artacağı bu süreç uzun bir müddet daha devam edecek.Bu hafta kendinize dikkat edin sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.Çok fazla yalnız kalmamaya özen gösterin.

Balık burcu karakter özelliği

Duygusal, değişken, hassas, mütevazı, anlayışlı, merhametli, fedakar, yumuşak, gerçekçi olmayan, romantik, hayal gücü kuvvetli, idealist, gizemli, önsezili, evrensel, bilinçsiz, belirsiz, düzensiz, karmaşık, aldatıcı, dönek, savunmasız, etkiye açık,


 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.