Güzel Sesli Sanatçının Oğlu Bera Yoğun Bakımda

Güzel Sesli Sanatçının Oğlu Bera Yoğun Bakımda

 

Sahnelerin güzel sesli yıldızı Niran Ünsal’ın küçük oğlu Bera havale geçirdi.Niran Ünsal’ın gazeteci eşi İbrahim Guguyla olan evliliğinden dünyaya gelen 2 yaşındaki oğlu Bera hastalanarak yoğun bakıma alındı.

 

Minik Bera’nın havale geçirdiği öğrenildi. Haberi babası sosyal medya hesapları üstünden paylaşarak sevenlerinden dua etmelerini istedi.

“Arkadaşlar oğlum BERA yoğun bakımda lütfen dua ediniz”

niran

 

Ünsal, kızları Liva’nın 4. yaş doğum gününü beraber kutlamış ve mutluluklarını;

“Can parçası evlat, kınalı kuzum Liva Gugu’nun doğum günü partisinden. Nice yaşlara canım kızım” notuyla takipçilerinin sevisine sunmuştu.  

 

 

 2010 yılından beri beraber olduğu ve herkesin evlenecekleri gözü ile baktığı ikili o dönemde bu sürpriz bir karar ile ayrılmışlardı. Ayrılığın arkasında şarkıcının kıskançlık krizleri olduğu iddia edilmişti. Birlikteliklerinin bittiğini basın bülteniyle duyuran sanatçı  adlı organizasyon şirketiyle Gugu’nun herhangi bir ilgisi kalmadığını ve ortaklıklarının bittiğini belirtmişti.

Ünsal’ın Yaptığı Bu Açıklama Karşısında Gazeteci;

“Niran hakkında kötü birşey söylemem bahis konusu bile olamaz. Fakat Nü şirketi ile zaten benim bir alâkam yoktu. Ortaklıkla alâkalı hiç bir evrak imzalamadım. Ayrılık kararına gelecek olursak, bu konu hakkında çok fazla yorum yapmak istemiyorum. En çok kızlarını özleyeceğim. Onlarlar kurmuş olduğum bir bağ vardı. Hiç evlenmedim ve baba olmadım. Bu yüzden onlarla baba- kız ilişkisi kurmuştum. Ayrılık nedenimiz katiyetle kandırma deyil. Hayatım boyunca yalnızca Niran’a sadık kaldım. Onun için tüm hayatımı değiştirdim. Fakat o bana hiç bir vakit güvenmedi. Her vakit onu kandıracağıma inanıyordu. Böyle bir korkusu vardı. Kıskançlıklar oldu ve artık huzurumuz kaçtığı için ayrılma kararı aldık” demişti.

Niran Ünsal’ın 1990 senesinde evlendiği Kaan Canbağ’dan Hande adında bir kızı ve 1999 senesinde evlendiği tiyatrocu ve oyuncu olan Peker Açıkalın’dan ise Narin Şeker adında bir kızı var. Ünlü şarkıcı 4 çocuk annesi.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.