Evlilik Programları Senaryo Mu ? Cansu’dan İtiraf !

Evlilik Programları Senaryo Mu ? Cansu'dan İtiraf !

Zuhal Topal ile İzdivaç programından tanıdığımız Cansu, programdan atıldığı iddialarına kısa bir açıklamada bulundu. 

Herşey Bir Oyundan İbaret 

 Cansu, programdan kendi dileğiyle ayrıldığını, kovulmadığını takip edenleriyle paylaştı. Cansu, ”Arkadaşlar ben kanaldan kovulmadım, yeterin artık bana kovuldun deyip durmayın. Sıkıldım, kanaldan çıkmam gerekti ve çıktım. Ailemin yanında ben mutluyum. Kanalın oyununa gelmek istemedim, herşey senaryo ve oyun. Ben dışarda evleneceğim, kanal kimseyi evlendirmiyor, olacağı var ise da ayırıyorlar.” açıklamasında bulundu. 

 Yağmu Avcı sosyal medya hesabından, ”Hani ev tutmuşlardı Zeliş ile beraber noldu da birden ailesinin yanına geri döndü? Kanaldan, pavyonda çalıştığı için atıldı. Sevgilisinin yanına sığındı. İnsanlar gerçeği öğrenince Ekol dan uzak durmak zorunda kaldı. Bu nedenle ailesinin yanına döndü. Kendini uyanık sanıyor ama değil.” yorumunda bulundu. 

 Sosyal medyada paylaşılan Cansu’nun açıklamasının altına Yağmur Avcı’da yorum yaparken takipçiler de yorum yapmaktan kaçınmadı. Bazı takip edenlerinin yorumları şöyle: ”Sen de işin bitince mi geldi aklına itiraf etmek? Ekmeğini yerken iyiydi. Madem senaryo, kaç senedir niye orda insanları şapşal yerine koydun? Aklanmaya çalışma.” yorumu yapılırken bir diğer yorum ise, ”İnsan ekmek yediği yere işi bitince balçık atar mı? Gerçek olsa dahi deşifre eder mi? İşi bitene kadar mı yani?” takipçiler bunun gibi yorumlarda bulundu. 

 

 

 

 

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.