Evleneceksen Gelde Nurullah Krizi Devam Ediyor

Evleneceksen Gel programında Solmaz, Nurullah ve Gözde Nur arasında yaşanılan aşk üçgenin de ortalık iyice karıştı. Solmaz ve Kaan arasında bir ilişki başlamış, Nurullah ise yoluna Gözde Nur ile devam ediyordu. Gözde ve Nurullah herkesi şaşırtan bir şekilde stüdyoya geldiler ve olumsuz konuşmalar yaptılar. Gözde’nin ailesiyle sorunlar olduğunu söyleyen Nurullah, ben ne yaptım bu insanlara şeklinde konuştu. Gözde’nin ailesinin kendisini istemediğini öğrendiğini söyleyen Nurullah’a, katiyetle bu şekilde bir şeyin olmadığını ifade etti…

Göz’de Ve Nurullah Aşkında Son Durum Ne ?

Nurullah, Gözde’nin ailesinin kendisini istemediğini iddia ettikçe, Gözde’de katiyetle bu şekilde bir şeyin olmadığını ifade etti. Gözde: “ağzımla kuş tutsam da Nurullah görmüyor” şeklinde konuştu. Nurullah ise bu dakikadan sonra beni isteyen kişi ailesiyle birlikte gelsin şeklinde konuştu. Gözde’de ben buraya annemle geldim şeklinde konuştu. Gözde’nin annesi, Nurullah için olumlu konuşmalar yapmış. Nurullah ise kimsenin anlamadığı bir şekilde Gözde’nin ailesinin kendisini istemediğini ifade etti. Kimse Gözde’nin  mi yoksa Nurullah’ın mı doğru ifade ettiğini anlamadı.

Sosyal medyada, Gözde ve Nurullah aşkının devam etmesini isteyen kişilerin yanı sıra, Nurullah ve Solmaz aşkının yaşanılmasını isteyen kişiler de vardı…

Nurullah Solmaz İle Tekrardan Birlikte Olur Mu ?

Nurullah, içinin yandığını ve olumlu bir cevap veremeyeceğini ifade etti. Gözde, Solmaz’ın çok mutlu olduğunu, Nurullah’ın boş yere içinin yandığını ifade etti. Nurullah ise Solmaz’ın da içinin yandığını ifade etti. Solmaz ise Kaan ile beraber çok mutlu olduğunu ifade etti.

Gözde’nin annesi, Nurullah’ı savunuyormuş. Gözde, olanlardan sonra çok zor anlar yaşadığını ifade etti. Nurullah ise kimsenin sevgisine inanmadığını ifade etti. Sosyal medyada, ‘Nurullah, Gözde’den ayrılmak için mazeret arıyor’ yorumları geldi. Nurullah’a bu konuda tepkiler geldi.

Nurullah, Gözde Nur’un yanından ayrıldı ve locaya gitti. Gözde Nur gözyaşlarına boğuldu…Nurullah ise kendisinin de çok acı çektiğini ifade etti. Evleneceksen Gel programında duygu dolu anlar yaşanıldı. Gözde’nin annesi Vildan Hanım ayrıca bağlandı. ‘Kızım ağlama, Nurullah için ağlama’ diyen Vildan Hanım, kızının bunları hak etmediğini ifade etti.

Günlerdir âdeta kamuoyunun gündemine oturan Nurullah ve Gözde Nur aşkı, gözyaşları içinde bitti. Solmaz ve Gözde Nur, Nurullah’ı suçladılar. Bakalım gelecek programlar da, Nurullah ve Gözde Nur arasında neler yaşanılacak? Kaan’da Nurullah ve Gözde Nur aşkının bitmesinin ucunun kendilerine dokunmamasını istedi.

Gözde Nur, vazgeçmek istemiyorum fakat ben buraya bir maksat için geldim, locaya katiyetle oturmam şeklinde konuştu. Gözde’nin yaşadığı aşk ve duygular, herkesi çok üzdü…

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.