ECEM UZGÖR İNGİLTERE’DE İLK ŞARKISINI ÇIKARDI !

ECEM UZGÖR İNGİLTERE'DE İLK ŞARKISINI ÇIKARDI !

Top Model of The World 2016’da Türkiye’yi temsil eden ve sosyal medyada çok konuşulan Ecem Uzgör, İngiltere’de müzik piyasasına el attı. Söz ve müziği kendisine ait olan ‘Sorma’ adlı bir single çıkaran Uzgör’ün bu sürprizi bakalım nasıl yorumlanacak.

Modelliğin yanında müzikle de yakından ilgilenen Uzgör, ilk single’ını çıkarmış olmaktan dolayı çok heyecanlı olduğunu ifade etti. 8 senedir İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model, şarkı yazmak ve şarkılarının büyük kitlelere ulaştırmanın küçük yaşlarından beri en büyük hayali olduğunu belirterek, bu single’ın kendisi için bir başlangıç olacağını ifade etti.

fft16_mf7645201

Uzgör duygularını, “Bu single benim için bir başlangıç; fakat çok emek verdiğim, uzun devam eden bir yolun sonundaki başlangıç. Umarım ki “Sorma” şarkısı ve ileride yayınlanacak, yazdığım bir çok şarkı ile kalplere dokunma şansı elde ederim. Ayrıca müziğe ve sanata emek veren herkese de teşekkür etmek isterim. Çünkü, demek ki onlardan bazıları da benim kalbime dokunmayı başarmış” sözleriyle dile getirdi.

Kayıtları Londra’da gerçekleşen single, Itunes, Spotify, Deezer gibi uygulama ve sitelerden dinlenebilecek.

 

 

 

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.