Dünyaca Ünlü Çiftten Boşanma Davası İçin Gizlilik Kararı !

Dünyaca Ünlü Çiftten Boşanma Davası İçin Gizlilik Kararı !

Amerikalı ünlü oyuncular Angelina Jolie ve Brad Pitt, ayrılma davalarını gizlilik içinde yürütecek.

Jolie ve Pitt, Associated Press (AP) haber ajansına ilettikleri ortak bildiride, özel hâkim yardımı ile boşanma davalarının ayrıntılarını gizli tutma kararı aldıklarını ifade etti.

Bildiride, “Taraflar ve avukatları, tüm mahkeme belgelerini gizli tutarak ve hukuki kararları vermek üzere özel hakim görevlendirerek çocuklarının ve ailelerinin gizlilik hakkını saklı tutacaklarına, problemlerin hızlı çözümünü kolaylaştıracaklarına dair bir uzlaşma imzalamışlardır.” ifadeleri kullanıldı.

Çiftin çocuklarının ayrılma sürecini atlatması ve ailenin belirli günlerde bir araya gelmesi konusunda beraber hareket etme konusunda da mutabık kaldığı belirtildi.

Angelina Jolie ve Brad Pitt, şiddetli geçimsizlik sebebiyle ayrılma kararı aldıkları 15 Eylül’den bu yana ilk kez ortak açıklama yaptı.
Yaklaşık 10 senelik birlikteliklerinin arkasından 2014’te evlenen çift, ayrılma aşamasında 3’ü biyolojik 3’ü evlatlık olmak üzere 6 çocuklarının velayeti konusunda sorun yaşıyordu.

Pitt, mahkemeye sunduğu ayrılma dilekçesinde ortak velayet isteğinde bulunmuştu. Jolie’nin avukatı, yaptığı açıklamada, çiftin 8 ila 15 yaşlarındaki çocukların velayetinin annede kalması ve Pitt’in de aile terapilerine devam etmesi konusunda geçici uzlaşmaya vardığını açıklamıştı.
Öte yandan Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri, Pitt’in eylül ayında bir uçuş esnasında 15 yaşındaki oğluna şiddet uyguladığı iddiaları ile ilgili tahkîkat başlatmıştı.

Yetkililer, eşi Angelina Jolieyle boşanma sürecindeki ünlü oyuncunun çocuklarına karşı sözlü ve fiziki şiddet uyguladığına dair herhangi bir kanıt bulunamadığını belirtmişti.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.