Tarkan Sahnede!

Dikkat Tarkan Çıkabilir!

 

Geçtiğimiz aylarda dünya evine girerek bekarlığa veda eden Tarkan EXPO 2016 kapsamında Antalya’da sahne aldı. Megastar Tarkan, iki senedir üzerinde çalışmakta olduğu yeni albümünün oldukça yakın bir tarihte piyasaya çıkacağı haberini sevenleriyle paylaştı.

KONSERDE GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Etkinlik kapsamında Antalya Kır Bahçesi aktivite alanında kurulan dev sahnede konser veren Tarkan’ı dinlemek isteyen Antalyalı hayranları, konser alanını saatler öncesinden doldurmaya başladı.

Toplamda 15 bin biletin satıldığı konser öncesinde etkinlik alanının çevresinde ve konser alanının girişinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Konsere girmek isteyen konukların iki farklı arama noktasından geçmek zorunda kaldığı alan, hınca hınç doldu.

TARKAN DANSIYLA BÜYÜLEDİ

Sevenlerine çok özel saatler yaşatan ünlü sanatçı, ışık ve lazer gösterileriyle süslenen sahnesinde unutulmaz bir konser verdi.

‘Acımayacak’ isimli şarkısı eşliğinde sahneye çıkan Megastar, muhabirlerin iki şarkı boyunca görüntü almalarına müsaade eddi. ‘Sevdanın Son Vuruşu’ adlı şarkısıyla konserine devam eden Tarkan, yaptığı danslarla da izleyicilerini büyülemeyi başardı.

İZLEYİCİLER GÖRSEL ŞÖLEN OLUŞTURDU

Söylediği şarkılarının ve sergilediği sahne şovlarının yanı sıra kendisine has dansı ile de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Tarkan, sahnenin önüne gelerek ön sıralardakilerle sıklıkla selamlaşmayı da ihmal etmedi.

Zaman vakit hareketli, vakit zaman ise yavaş şarkılar söyleyen Megastar’ın canlı performansını cep telefonlarıyla kayıt altına almak isteyen izleyiciler ise konser alanında âdeta görsel şölen oluşturdu.

‘YENİ ALBÜMÜ ÇOK BEĞENECEKSİNİZ”

Şarkı aralarında yeni pop albümünün müjdesini vermeyi de ihmal etmeyen Megastar, yeni albümünün bir anda sevenlerin karşısına çıkabileceği uyarısında bulundu.

2 senedir arkadaşlarıyla bu albüm üstünde çalıştıklarını ve yeni albümünün çok sevileceğinden emin olduğunu ifade eden Tarkan, yeni albümünün kısa vakit içinde satışa çıkacağını açıkladı.

 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.