Aleyna Tilki Yine Çark Etti !

Aleyna Tilki Yine Çark Etti !

Alkollü mekanlarda sahne aldığı için vaka yaratan Aleyna Tilki, gündemden düşmüyor. Tilki, gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilince, çok kızdı. Haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti

Özel bir habere göre, mide rahatsızlığı yaşayınca akşam saatlerinde apar topar Kartal’da bir hastaneye kaldırılan Tilki, acil servisteki sırayı göründe şaşırdı ve “Neden bekletiliyoruz?” diyerek personele rahatsızlığını ifade etti. Bu durumda diğer hastaları ve yakınlarını rahatsız etti. Diğer yandan genç yıldızın yılbaşı gecesi aranjörü Emrah Karaduman’la birlikte Almanya’da bir kurultay salonunda sahne alacağı öğrenildi.

Cevapsız Çınlama şarkısı ile bir anda gündeme gelen ve adından söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, hakkında çıkan haberlere âdeta köpürdü. 16 yaşında olmasına karşın alkollü mekanlarda sahne alması ile bir anda Türkiye’nin gündemine oturan genç şarkıcı Aleyna Tilki, gittiği hastanede, çalışanlara ve hastalara kötü davrandığı yönünde çıkan söylentilere Instagram hesabından çok sert sözlerle tepki göstererek şu açıklamalarda bulundu.

Aleyna Tilki Ateş Püskürdü ! 

Aleyna Tilki, gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilince, çok kızdı ve Instagram hesabından şu sözleri ifade etti. “Artık susmayacağım. Yalan haberlere dava açacağım. Ben yaşamımda karıncayı bile incitmedim, kaldı ki dün hastanedeki tüm çalışanlarla resim çekildim hepsi ile sohbet ettim nerdeyse büyük bir keyifle.”

Siz bir kız çocuğunun karakterine, ruhuna küfrederek, hakaret ederek, gerek yalan haber yaparak, gerek konuları çarpıtarak, çok büyük kul hakkına girdiniz” dedi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.