Aleyna Tilki Sayemde Bu Kadar Meşhur Oldu !

Aleyna Tilki Sayemde Bu Kadar Meşhur Oldu !

 Şarkıcı Fulin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Emrah Karaduman’ın eski sevgilisi olan Fulin, Cevapsız Çınlama şarkısını inat olsun diye Aleyna Tilki’ye verdiğini açıkladı. 

 Son vakitlerde herkesin dilinde olan şarkı, Cevapsız Çınlama, Aleyna Tilki’yi meşhur eden şarkıyı eski sevgilisi olan Fulin’e değil de inat olsun diye Aleyna Tilki’ye verdiğini açıkladı. 

Aleyna Benim Sayemde Bu Kadar Meşhur Oldu

 Emrah Karaduman ile iki sene birliktelik geçirdiklerini söyleyen Fulin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şarkıcı Fulin, “Emrah’ın beni kandırdığını öğrendim. Emrah bana verdiği şarkıyı ayrıldıktan sonra inat olsun diye Aleyna’ya verdi. Aleyna zaten yaptığı açıklamalarda 2 sene önce Emrah’ın ona mesaj attığını açıkladı” ifadelerini kullandı. 

unnamed

 Fulin, bir zamanlar iki sene birlikte olduğu Emrah Karaduman’ı kıskanıyor mu soruları hafızalarda yer ediyor. Fulin bu açıklaması ile akıllarda bir çok soru işareti bırakmayı başardı. Fulin, Aleyna Tilki’yi Emrah Karaduman’dan kıskandı. ‘Cevapsız Çınlama’ şarkısı bu kadar çok gündemde kalmasaydı bu açıklamayı yapmak durumda kalır mıydı oda ayrı bir tartışma konusu.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.