Acun’dan Ulu Orta Şeyma Subaşı’na İlan-ı Aşk

Acun'dan Ulu Orta Şeyma Subaşı'na İlan-ı Aşk

 

Medya Patronu Acun Ilıcalı sevgilisiyle hiç çekinmeden aşk yaşıyor,neden hiç çekinmeden dememizin sebebi hala resmi olarak eski eşinde boşanmamış olması.Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’ndan da bir kızı var.Şeyma Subaşı sosyal medyayı oldukça seviyor ve sıkça resimler paylaşıyor.Sosyal medya hesabını oldukça aktif şekilde kullanan ve sıklıkla fotoğraf paylaşımı yapan sevgilisi Şeyma Subaşı’nın sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafa yorum yazan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, ortalığın karışmasına neden oldu.

Reyting listelerini alt üst eden yarışması ‘Survivor 2016’ için Dominik’e giderken sevgilisi Şeyma Subaşı’nı ve kızı Melisa’yı da yanında götüren Ilıcalı’nın sevgilisine duyduğu sıra dışı sevgi magazin gündeminde bir kez daha gündem oldu.

İspanya yönetiminde bir ada olan Ibiza’da tatil yapan, bir yandan yazın tadını çıkarırken öte yandan sıklıkla fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmeyen sevgilisi Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabı üstünden paylaştığı bir fotoğrafa yorum yapan ünlü yapımcı, Subaşı’nın takip edenlerinin ikiye bölünmesine neden oldu.

acun

Resmi eşi Zeynep Ilıcalı ile olan evliliğini halen sonlandırmamış olsa dahi sevgilisi Şeyma Subaşıyla olan ilişkisini de saklama gereği duymayan Ilıcalı, aşkını bu kere da yaptığı yorum aracılığıyla dile getirdi.

seyma-subasi

 

”ÖZ GÜVENİNE HAYRANIM”

Sevgilisinin Formentera Beach’te çektirdiği bir fotoğrafının altına yorum yapan Ilıcalı, ‘Öz güvenine hayranım, haddini bilmeyenlere gelsin’ yorumuyla sosyal medyayı birbirine kattı.

Ünlü yapımcının bu yorumu üstüne eleştiri yağmuruna tutulan fotoğrafın altına Subaşı’nın da yorum yapması ve Ilıcalı’ya kalp emojisi göndermesiyse ortalığı iyice kızıştırdı.

Acun Ilıcalıyla genç sevgilisi Şeyma Subaşı arasında geçen aşk dolu yorum trafiğini fark eden takipçilerden bazıları, biribirlerine bu kadar hayran olduklarını iddia eden ikilinin neden ısrarla nikah kıymadıklarını sorarak ünlü çifti sert bir üslupla eleştirdi.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.