3 Milyon Dolarlık Sütyen Tanıtıldı !

3 Milyon Dolarlık Sütyen Tanıtıldı !

Victoria’nın Gizli moda şovu  30 Kasım’da Paris’te gerçekleşti. Gerçekleştirilen sunumda Victoria Secret’in 3 milyon dolarlık sutyeni görücüye çıktı.

Victoria’nın Gizli moda şovu  30 Kasım’da Paris’te gerçekleşti. Lady Gaga ve Bruno Mars, kızkardeşleri Bella ve Gigi Hadid’in katıldığı gösteri, Jasmine Tookes tarafından modellenen 3 milyon dolarlık fantezi sutyenler ile rüzgar gibi esti.

Konuklar Paris’teki Grand Palais Otelinin büyük çelik cam salonunda, yumuşak bir şekilde çalınan bir orkestra sesiyle karşılandılar.

Ancak bu sakinlik yalnızca birkaç saniye sürdü arkasından kırmızı neon ışıklarının yanıp sönmesi  ve yürekli rock müziğinin eşliğinde sunum başladı.

Yüksek oktanlı gösteri, Ahead, Mountain Romance, Pink Nation, Secret Angel, Dark Angel ve Bright Night Angel gibi çıplak derinin gövdesi olan renkli stilde yansıtılan altı tematik bölüme ayrıldı.

Victoria’nın Gizli Yapım Sorumlusu Monica Mitro, “Kanatların büyümekle kalmamakla birlikte, 3D baskıyla işleri yapan yeni zanaatkarlar ile insanların ilgisini çekiyoruz … bu da gösteride çalışmak için her vakit harika birşey” dedi.

Gösterinin sona ermesiyle, bir milyon adet parıltılı şerit meleklere ve hayran kalabalıkların üstüne yağdı.

 

3 Milyon Dolarlık Sütyen ! 

Victoria’nın Gizli Fantezi sutyeninin giyilmesi için seçilen Yasemin Tookes, markanın pist ekranının direnci olarak düşünülüyor.

Binlerce kıymetli taşlarla süslenen parıltılı sutyen, gösteri öncesinde taç mücevherleri gibi sunuldu. İnanılmaz bir sanat eseri olan Eddie Borgo, kuyumcu AWMouzannar’ın mücevherleri ile elle 700 saatin üstünde vakit harcanarak yapıldı.

Tusses “O çok güzel. Beyaz elmas ve zümrütlerle kaplıdır ve yaklaşık 9,000 kıymetli taş vardır. 3 milyon dolara mal oldu – çok çarpıcı, “dedi.

Şov başlamadan saatler önce, Paris’teki Grand Palais ve Champs Elysies caddesi çevresindeki yüzlerce metre mesafe kilitlendi, turistlerin ve modacıların hepsi bu durum karşısında zor anlar yaşadı.

Moda şovunun yapıldığı Grand Palais’e giren her çanta bomba ekipleri tarafından ayrıntılı incelendi.

Paris, geçtiğimiz Kasım ayında düzenlenen saldır sonrasında ciddi manada önlemleri arttırmış durumda.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.