Sonbaharda ne giyilir diye düşünenler için detaylı Şort Kombin Önerilerimiz

Geçiş mevsimlerinin en büyük problemi olan “Ne giysem?” sorusuna, şık ve iddialı bir alternatifle yanıt vermek istiyorum: Şort kombinleri

Hatta belki yaz mevsimi boyunca giymek isteyip de giyemediğiniz o mükemmel jean şortları ve daha fazlasını, sonbahar mevsiminin en hit parçaları arasına sokmanın tam sırası… Gündüz ve gece, günlük veya özel davetlerde, şortları listenizin baş köşesine şimdiden oturtabilirsiniz.

Çorap ve Şortların Baş Döndürücü Etkisi

Şortlarınızın altına sonbahar ve kış sezonunda giyeceğiniz düz ve desenli çoraplar, aslında şort kombinlerinin en önemli adımını oluşturuyor. Nitekim opak çoraplar veya taytlarla beraber kullanacağınız deri ve jean şortlar, kombininizin bütünleştirici bölümünü meydana getiriyor. Çorap ve taytları şortlara uyumladıktan sonra, üzerini hangi parçalarla tamamlayacağınız aslında tamamiyle size kalmış; çünkü gömlekler, her türlü triko ve kazaklar, uzun hırkalar, tişört ve atletler gibi bir çok farklı alternatif, şortları noksansız biçimde tamamlıyor.
 

Asaletinden Ödün Vermeyen Süet Şortlar

Süet, bildiğiniz üzere her ortamın en zarif ve en asil dokuya sahip kumaşları arasında bulunuyor. Sonbahar mevsimi için şort kombinleri hazırlarken en fazla yararlanabileceğiniz parçalardan birini de bu nedenle süet şortlar oluşturuyor. Taba rengi başta olmak üzere, bej, siyah, nefti yeşil ve ayrıca bordo gibi, süetin bir çok farklı ve asil renginden kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm bu saydığımız renklerle birlikte, siyah veya kahve tonlarında çorapları ve taytları birarada kullanarak eşsiz kombinler yaratmanız mümkün.

Süet, aynı zamanda en uyumlu olarak deriyle birlikte kullanıldığında pozitif bir etki yaratıyor. Bu nedenle, ayakkabı, bot ve çizmelerinizi deri alternatiflerden tercih etmeniz, daha hoş bir görsellik oluşturuyor. Sonbaharda şort giymenin belki de en şık ve en keyifli hali, uzun çizmelerle beraber giyilebilir olması. Diz altı veya diz üstü çizmelerle renklendirebileceğiniz şortlar, stilinizi yansıtmanız için mükemmel bir alternatif sunuyor. Süet şortlu kombinleri, atlet ve tişörtlerle bütünleştirerek ayrıca üstüne deri ceket alarak da tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde, hem gündüz sosyal yaşamda hem de gece için kullanımda, tek seferde çoklu bir kullanım olanağı da elde edebilirsiniz. 

  

Şort Kombinlerinizi Aksesuarlarla Zenginleştirin

Hem şık hem de bohem bir havaya sahip şortlu kombinler, sonbaharın esintili havasında büyüleyici bir etki bırakıyor. Bu etkileyici kombin alternatifini, gösterişli ve estetik aksesuarlarla zenginleştirerek akılda kalıcılığınızı artırabilirsiniz. Metal ve boncuk gibi aksesuarlarla bezenmiş çantalar, şık gözlükler ve ayrıca şapkaları, kombininizin etkileyici ayrıntıları olarak değerlendirebilirsiniz. Pırıltılı ve payetli kumaşlardan yapılmış şortlar, özellikle gece kullanımında rahatlıkla tercih edilebiliyor. Bu tür gösterişli ve ilgi çekici şortlar için, abartılı aksesuar ve takı kullanmanıza gerek kalmıyor.

Ve son olarak şortlu sonbahar kombinleri, trençkot, deri pardösü, deri ve kot montlar gibi bir çok farklı dış giyim parçasıyla bir arada kullanıldığında, eşsiz bir görsellik ortaya çıkıyor. Siz de sonbaharın en çekici avantajlarından, şortlarınızı halen yazlıkların arasına kaldırmamışken faydalanabilirsiniz. 

 

 

 

Blogger: moonmoda3d.blogspot.com

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.