Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Banka kredi oranları çekilecek olan kredi türüne göre değişkenlik göstermektedir.Yapı kredi bankasıda müşterisine birçok kredi seçeneğiyle hizmet vermektedir.Koç holdinge ait olan Koç Bank tarafından satın alınan Yapı Kredi bankası çatısı altında birleşen Koç Bank ve Yapı Kredi Bankaları bu birleşmeden sonra daha güçlü bir kurum haline gelmişlerdir. Türkiye’deki köklü kurumlardan birisi olan Yapı Kredi Bankası, ticaret sektöründeki büyük yatırımları ile bilinen Koç Holdingle birleştiğinden bankanın düzenlediği kampanyalar ve hizmetlerde de büyük farklılıklar oluşmuştur. Standart kredilerinin yanında dönemsel kredi alternatifleri ile ön plana çıkan Yapı kredi bankası kredi ve kredi kartı ürününü kullanan müşterileri açısından oldukça zengin bir bankadır.

En düşük krediler:

Yukarıda saydığımız bir çok farklı kredi türünü, Yapı Kredi Bankası kredileri arasında yer almaktadır. Kredi faiz oranları alınmak istenen krediye göre değişen faiz oranları uygulamaktadır ve buna göre

Yapı Kredi Bankasında en düşük faiz

Taşıt kredilerinde faiz oranları 

Konut kredilerinde faiz oranları 

Yapı Kredi Bankası Kredi kategorileri

Yapı Kredi Bankası Kredileri birçok farklı kategori altında sıralı değişik alternatiflerle ön plana çıkmaktadır.

Eğitim kredisi

Tatil kredisi

Alış veriş kredisi

Emekli müşteriler için ihtiyaç kredisi

Kamu çalışanlarına maaşının 15 katı tutarında kredi

Evlilik kredisi

Düşük faizli ve komisyonlu kredi

Maaşını Yapı Kredi Bankasından alanlara özel kredi

 

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Bilindiği gibi kredi çekmek için standart olarak yapılması gereken şeyler vardır .Yapı Kredi Bankası kredi başvuru belgeleri almak dilediğiniz kredinin türüne göre belirlenmektedir. Serbest meslek sahibi kişiler kredi kullanacaklarsa, vergi levhalarının fotokopisi, emekliler kredi kullanacaklarsa, maaş cüzdan fotokopisi gibi belgeler standart kredi belgelerinin üstüne eklenmektedir. Eğer ipotekli bir kredi kullanılacaksa, ipoteklenecek evin tapusu, aracın ruhsatı gibi belgeler istenilmektedir. Kira geliri beyanında bulunmak isteyenler başvuru esnasında kira kontratını beyan edeceklerdir.

Yapı Kredi Bankası kredi almak için başvuru yolları bankanın web sitesi üstünden web şubesine girilerek veya banka müşterisi olmayanlar için web sitesinde yer alan başvuru forumunun doldurulması yolu ile yapılabilmektedir. Başvuru sonucunda cep telefonunuza gelecek olan SMS’le kısa bir müddet içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Bunun haricinde Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerini arayarak veya banka şubelerine bizzat başvuru yaparak kredi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Kredi başvurunuza en kısa zamanda cevap gelmektedir.

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.