Vakıfbank Cepten Anında Kredi

Vakıfbank Ceptan Anında Kredi

Vakıfbank’tan 10 Bin TL’ye Kadar Kredi,Vakıfbank’tan kredi alma şartları

Bankanın kredi çekmek isteyenlere uyguladığı bazı limitler bulunmaktadır.Sizlerde bu limitler dahilinde kredi çekmek istiyorsanız işte bankanın sizden istediği şartlar:

 Vakıfbank‘ta webten anında kredi vermektedir ve bunun için bankadan en az 1000 TL en fazlada 10 bin TL kredi alabiliyorsunuz. Ayrıca bu krediden faydalanmak için banka sizden bazı şartlar bistiyor.

Gereken şartlar

Bunlardan birisi ve en önemlisi maaşınızı Vakıfbank’tan alıyor olmanız gerekiyor. Ayrıca bankanın web bankacılığı veya mobil bankacılık ürünlerinin kullanıyor olmanız gerekiyor. Çünkü krediyi bu kanallar aracılığıyla alıyorsunuz.

Şayet özel sektörde çalışıp maaşınızı Vakıfbank’tan alıyorsanız sizin için gerekli şart ise maaşını son 6 aydır Vakıfbank’tan alıyor olmak şartı aranıyor. Kamu çalışanları ve emekli müşterileri için ise bu şekilde bir şart aranmıyor. Banka müşterileri bu krediyi resmi tatil günleri ve hafta sonları da dâhil olmak üzere gece 02.50 ila 03.30 arası haricinde istedikleri saatte kullanabilirler.

Krediye nasıl başvurulur

Bu kredi almak için başvurmak için Vakıfbank web şubesine veya Vakıfbank mobil şubeye giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Başvurular kısmını seçip açılan bölümden de İhtiyaç Kredisi Başvurusu menüsünü seçmeniz gerekiyor. Ardından alakalı alanları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredi faiz oranları

Bu kredide banka 3 ila 36 ay arasında vade seçeneği sunuyor. Ayrıca banka yaşam sigortalı ve yaşam sigortasız olmak üzere iki farklı kredi seçeneği sunuyor. Hayat sigortası yaptırmanız durumunda daha düşük faiz oranı uygulanıyor. 3 ila 36 ay vadeli kredi için sigorta yaptırmanız durumunda yüzde 1,33 oranında faiz uygulanırken yaşam sigortası yaptırmazsanız yüzde 1,43 oranında kredi faizi uygulanıyor. Banka bu kredide kredi tahsis ücreti de almıyor. Ancak ihbarname ücreti ismi altında bir ücret tahsil ediliyor. 

Favori Sosyal Medya Hesabın Hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.